ODBOJKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEVOJKE (2018/2019)

Održava se od 11. studenog 2019. do 31. siječnja 2020. godine.

Grupe

Grupa A

1. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
2. GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
3. POLJOPRIVREDNA, PREHRAMBENA I VETERINARSKA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA ZADAR
4. KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II. ZADAR
5. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR
6. SŠ GRAČAC

Grupa B

1. SŠ BIOGRAD
2. GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA ZADAR
3. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
4. HOTELJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
5. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)
6. ŠKOLA PRIMJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA ZADAR
7. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR

Raspored utakmica

Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 4, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

Grupa A

Grupa B

(ponedjeljak, 11.11.2019.)

1.KOLO

11:00h → Tehnička škola - SŠ Gračac
12:00h → Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Klasična gimnazija
13:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Prirodoslovno-grafička škola

 

2.KOLO

14:00h → SŠ Gračac - Klasična gimnazija

(ponedjeljak, 18.11.2019.)

1.KOLO

12:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
13:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna
14:00h → Gimnazija Franje Petrića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
Slobodna: SŠ Biograd

(četvrtak, 21.11.2019.)

4.KOLO

10:00h → SŠ Gračac - Prirodoslovno-grafička škola

 

2.KOLO

11:00h → Tehnička škola - Gimnazija Vladimira Nazora
12:00h → Prirodoslovno-grafička škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića

 

3.KOLO

13:00h → SŠ Gračac - Gimnazija Vladimira Nazora

(petak, 29.11.2019.)

2.KOLO

11:00h → SŠ Biograd - Gimnazija Jurja Barakovića
12:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Medicinska škola Ante Kuzmanića
13:00h → Škola primjenjene umjetnosti i dizajna - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
Slobodna: Gimnazija Franje Petrića

 

3.KOLO

14:00h → SŠ Biograd - Medicinska škola Ante Kuzmanića

(utorak, 10.12.2019.)

3.KOLO

12:00h → Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola
13:00h → Klasična gimnazija - Prirodoslovno-grafička škola

(srijeda, 04.12.2019.)

4.KOLO

10:45h → SŠ Biograd - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola

 

3.KOLO

11:45h → Gimnazija Franje Petrića - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna
12:45h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
Slobodna: Gimnazija Jurja Barakovića

 

5.KOLO

13:45h → Gimnazija Franje Petrića - SŠ Biograd

(petak, 17.01.2020.)

4.KOLO

11:00h → Tehnička škola - Klasična gimnazija
12:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića

 

5.KOLO

13:00h → Klasična gimnazija - Gimnazija Vladimira Nazora
14:00h → Prirodoslovno-grafička škola - Tehnička škola

(ponedjeljak, 09.12.2019.)

4.KOLO

12:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Medicinska škola Ante Kuzmanića
13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Gimnazija Franje Petrića

 

5.KOLO

14:00h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Gimnazija Jurja Barakovića
Slobodna: Medicinska škola Ante Kuzmanića

(utorak, 17.12.2019.)

5.KOLO

11:00h → Škola primjenjene umjetnosti i dizajna - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola

 

6.KOLO

12:00h → Gimnazija Franje Petrića - Gimnazija Jurja Barakovića

 

7.KOLO

13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - SŠ Biograd

 

6.KOLO

14:00h → SŠ Biograd - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna
Slobodna: Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola

(utorak, 14.01.2020.)

6.KOLO

12:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola

 

7.KOLO

13:00h → Škola primjenjene umjetnosti i dizajna - Gimnazija Jurja Barakovića
14:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića - Gimnazija Franje Petrića

POLUFINALE (utorak, 27.01.2020.)

12:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Prirodoslovno-grafička škola
13:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Medicinska škola Ante Kuzmanića

FINALE (petak, 31.01.2020.)

13:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića - Prirodoslovno-grafička škola (utakmica za 3. mjesto)
14:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Jurja Barakovića (finale)

FOTOGALERIJA - ODBOJKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEVOJKE (2019/2020)

 
 
 
 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
Klasična gimnazija - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 0 : 2 (20 : 25, 20 : 25)
Suci: M.Masnić – A.Surać

Klasična gimnazija: Veronika Marketin, Zara Bačić, Lucija Vidić, Stela Štrmelj, Anna Maria Malekin, Antea Knežević, Dora Kožul, Lea Burčul, Zara Šare
Voditelj: Slavica Vulin prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

Tehnička škola - SŠ Gračac 2 : 0 (25 : 23 , 25 :19)
Suci: M.Masnić – A.Surać

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Laura Dell Orco, Dora Mašina, Antea Petrović, Maris Marinović, Lucija Ristić, Lea Biloglav
Voditelj: Elvis Prtenjača prof.

SŠ Gračac: Sanja Drobac, Ivana Radoš, Petra Đekić, Sara Jurić, Ana Vukičević, Tamara Brajković, Ana Antonija Klarić, Petra Baričević, Anđela Knežević
Voditelj: Leo Zorica prof.

Gimnazija Vladimira Nazora - Prirodoslovno-grafička škola 2 : 0 (25 : 9, 25 : 13)
Suci: M.Masnić – A.Surać

Gimnazija Vladimira Nazora: Magdalena Dijan, Helena Buljat, Mia Sorić, Karla Čorak, Marieta Krpeta, Sara Čukušić, Ema Dražić, Anica Šare, Bruna Šimunić, Iva Milanović, Antea Škaulj, Antonela Ramić, Veronika Župan
Voditelj: Jadranka Duvančić prof.

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

2.KOLO

SŠ Gračac - Klasična gimnazija 0 : 2 (13-25,13-25)
Suci: M.Masnić – A.Surać

SŠ Gračac: Sanja Drobac, Ivana Radoš, Petra Đekić, Sara Jurić, Ana Vukičević, Tamara Brajković, Ana Antonija Klarić, Petra Baričević, Anđela Knežević
Voditelj: Leo Zorica prof.

Klasična gimnazija: Veronika Marketin, Zara Bačić, Lucija Vidić, Stela Štrmelj, Anna Maria Malekin, Antea Knežević, Dora Kožul, Lea Burčul, Zara Šare
Voditelj: Slavica Vulin prof.

Tehnička škola - Gimnazija Vladimira Nazora 0 : 2 (25-8,25-9)

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Laura Dell Orco, Dora Mašina, Antea Petrović, Maris Marinović, Lucija Ristić, Lea Biloglav
Voditelj: Elvis Prtenjača prof.

Gimnazija Vladimira Nazora: Magdalena Dijan, Helena Buljat, Mia Sorić, Karla Čorak, Marieta Krpeta, Sara Čukušić, Ema Dražić, Anica Šare, Bruna Šimunić, Iva Milanović, Antea Škaulj, Antonela Ramić, Veronika Župan
Voditelj: Jadranka Duvančić prof.

Prirodoslovno-grafička škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 : 0 (25-12,25-21)

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

3.KOLO

SŠ Gračac - Prirodoslovno-grafička škola 0 : 2 (11-25,9:25)

SŠ Gračac: Sanja Drobac, Ivana Radoš, Petra Đekić, Sara Jurić, Ana Vukičević, Tamara Brajković, Ana Antonija Klarić, Petra Baričević, Anđela Knežević
Voditelj: Leo Zorica prof.

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola 2 : 0 (25-9,25-10)

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Laura Dell Orco, Dora Mašina, Antea Petrović, Maris Marinović, Lucija Ristić, Lea Biloglav
Voditelj: Elvis Prtenjača prof.

Prirodoslovno-grafička škola - Klasična gimnazija 2 : 1 (25-19,23-25,15-12)

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

Klasična gimnazija: Veronika Marketin, Zara Bačić, Lucija Vidić, Stela Štrmelj, Anna Maria Malekin, Antea Knežević, Dora Kožul, Lea Burčul, Zara Šare
Voditelj: Slavica Vulin prof.

SŠ Gračac - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 : 0 (8-25,13-25)

SŠ Gračac: Sanja Drobac, Ivana Radoš, Petra Đekić, Sara Jurić, Ana Vukičević, Tamara Brajković, Ana Antonija Klarić, Petra Baričević, Anđela Knežević
Voditelj: Leo Zorica prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

4.KOLO

Prirodoslovno-grafička škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 : 0 (25-12,25-21)

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

Tehnička škola - Klasična gimnazija 0 : 2 (7-25,11-25)

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Laura Dell Orco, Dora Mašina, Antea Petrović, Maris Marinović, Lucija Ristić, Lea Biloglav
Voditelj: Elvis Prtenjača prof.

Klasična gimnazija: Veronika Marketin, Zara Bačić, Lucija Vidić, Stela Štrmelj, Anna Maria Malekin, Antea Knežević, Dora Kožul, Lea Burčul, Zara Šare
Voditelj: Slavica Vulin prof.<

Gimnazija Vladimira Nazora - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 : 0 (25-5,25-7)

Gimnazija Vladimira Nazora: Magdalena Dijan, Helena Buljat, Mia Sorić, Karla Čorak, Marieta Krpeta, Sara Čukušić, Ema Dražić, Anica Šare, Bruna Šimunić, Iva Milanović, Antea Škaulj, Antonela Ramić, Veronika Župan
Voditelj: Jadranka Duvančić prof.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ana Viktorija Trcol, Maria Bokan, Lara Bačić, Antea kokić, Mirjam Matković, Kate Stipčević, Ivona Galešić, Edina Velagić, Ela Sutlović, Lucija Mršić, Lucija Marnika, Ivona Galešić
Voditelj: Ivo Bailo

5.KOLO

Gimnazija Vladimira Nazora - Klasična gimnazija 2 : 0 (25-13,25-6)

Gimnazija Vladimira Nazora: Magdalena Dijan, Helena Buljat, Mia Sorić, Karla Čorak, Marieta Krpeta, Sara Čukušić, Ema Dražić, Anica Šare, Bruna Šimunić, Iva Milanović, Antea Škaulj, Antonela Ramić, Veronika Župan
Voditelj: Jadranka Duvančić prof.

Klasična gimnazija: Veronika Marketin, Zara Bačić, Lucija Vidić, Stela Štrmelj, Anna Maria Malekin, Antea Knežević, Dora Kožul, Lea Burčul, Zara Šare
Voditelj: Slavica Vulin prof.

Prirodoslovno-grafička škola - Tehnička škola (25-15)

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović
Voditelj: Arno Longin prof.

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Laura Dell Orco, Dora Mašina, Antea Petrović, Maris Marinović, Lucija Ristić, Lea Biloglav
Voditelj: Elvis Prtenjača prof.

1.KOLO

Grupa B
Gimnazija Jurja Barakovića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25-12 , 25-10)

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna 2 : 0 (25-8,25-11)

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Gimnazija Franje Petrića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 2 : 1 (25-22,23-25,15-5)

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Slododna: SŠ Biograd

2.KOLO

SŠ Biograd - Gimnazija Jurja Barakovića 0 : 2 (7-25,10-25)

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25-23,25-23)

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 0 : 2 (0-25,0-25)

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića - SŠ Biograd 0 : 2 (25-12,25-13)

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

3.KOLO

Gimnazija Franje Petrića - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna 2 : 0 (25 : 12 , 25 : 19)

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25–21,25–21)

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

4.KOLO

SŠ Biograd - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 0 : 2 (9-25,5-25)

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Gimnazija Franje Petrića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25-18,25-14)

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

Gimnazija Jurja Barakovića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 2 : 0 (25-20,25-19)

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića - Gimnazija Jurja Barakovića 0 : 2 (14–25,18–25)

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

5.KOLO

SŠ Biograd - Gimnazija Franje Petrića 2 : 0 (25–6,5-15)

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 0 : 2 (20-25,15–25)

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

6.KOLO

Gimnazija Franje Petrića - Gimnazija Jurja Barakovića 1 : 2 (23-25,25-19,9-15)

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

SŠ Biograd - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna 2 : 0 (25-0,25-0)

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Medicinska škola Ante Kuzmanića 1 : 2 (25-18,17–25,13–15)

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Lorena Segarić,Nina Sikirić,Ema Paleka,Ivona Mrčela,Manuela Pedić,Ines Jadrijev,Paula Kunce,Paula Šestan,Andrea Miloš,Luce Meštrović,Tereza Babić.
Voditelj: Branko Mijetović prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

7.KOLO

SŠ Biograd - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25-0,25-0)

SŠ Biograd: Petra Krnčević,Karla Pelicarić,Sara Brković,Melanija Kolačko,Sara Bakija,Karmen Čirjak,Petra Bakija,Lucija Atlija,Franka Radas,Nikolina Škiljić,Marina Knez,Lora Lucija Čirjak.
Voditelj: Nedjeljka Bobanović prof.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Iva Klanac,Anđela Surić,Lucija Lenkić,Teuta Kolgeraj,Nika Ćustić,Karla Matinović,Lucija Cicero,Iva Knezović,Marijeta Simunić,Petra Smokrović,Marijeta Bilić,Andrea Margarin.
Voditelj:Ana Miočić prof.

Gimnazija Jurja Barakovića - Škola primjenjene umjetnosti i dizajna 2 : 0 (25-13,25-18)

Gimnazija Jurja Barakovića: Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković.
Voditelj: Šime Perić prof.

Škola primjenjene umjetnosti i dizajna: Petra Bulić,Jelena Dokoza,Klara Boban,Magdalena Dokoza,Nikolina Marinović,Ivana Ročak,Lea Sjauš.
Voditelj: Leon Mazić prof.

Gimnazija Franje Petrića - Medicinska škola Ante Kuzmanića 0 : 2 (21-25,25–27)

Gimnazija Franje Petrića: Katarina Bobić,Lucija Bobić,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Ana Gaćina,Angela Velček,Iva Vujević,Magdalena Ikić,Ema Kaćanić,Mia Krstičević,Cvita Sikirić,Katja Milić.
Voditelj: Helena Hordov prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić.
Voditelj: Luka Plazina prof.

Tablica A

1. Gimnazija Vladimira Nazora 5 5 6 0 250 : 52 15
2. Prirodoslovno-grafička škola 5 4 8 3 280 : 150 11
3. Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 5 3 6 5 224 : 124 9
4. Klasična gimnazija 5 3 3 5 13 : 152 7
5. Tehnička škola 5 1 2 6 102 : 240 3
6. SŠ Gračac 5 0 0 10 117 : 250 0



Tablica B

1. Gimnazija Jurja Barakovića 6 6 13 1 250 : 121 17
2. Medicinska škola Ante Kuzmanića 6 5 10 3 232 : 188 14
3. Gimnazija Franje Petrića 6 4 9 5 226 : 231 12
4. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 6 4 9 5 100 : 252 12
5. SŠ Biograd 6 2 4 8 141 : 200 6
6. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 6 1 2 10 138 : 100 3
7. Škola primjenjene umjetnosti i dizajna 6 0 0 4 19 : 100 0



POLUFINALE

Ponedjeljak, 27.01.2020 - SC Višnjik

Gimnazija Juraj Baraković – Prirodoslovno-grafička škola 2 : 0 (25–7, 24–11)

Gimnazija Juraj Baraković:Marija Paleka,Simona Mikuljan,Donata Miočić,Petra Šoša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Lucija Ivčević,Nina Fabijan,Lucija Obsenica,Nika Lordanić,Luce Bičić,Laura Molnar,Josipa Viduka,Đana Ratković. Voditelj: Šime Perić prof.

Prirodoslovno-grafička škola: Nikolina Došen, Kayla Peran, Antonela Baroš, Anđelina Sipina, Lisa Gregov, Nikolina Jovanovac, Marija Baštek, Aneta Kero, Ivanina Bačić, Sara Fulanović.

Gimnazija Vladimir Nazor – Medicinska škola Ante Kuzmanić 1 : 5

Gimnazija Vladimir Nazor: Magdalena Dijan, Mia Sorić, Karla Čorak, Marieta Krpeta, Sara Čukušić, Ema Dražić, Anica Šare, Bruna Šimunić, Iva Milanović, Antea Škaulj, Antonela Ramić, Veronika Župan. Voditelj: Jadranka Duvančić prof.

Medicinska škola Ante Kuzmanić: Stella Gambiraža,Lucia Silvana Šimac,Maggie Grbić,Ema Rogić,Marija Mazija,Laura Gnjatović,Ta Radan,Chiara Barbara Mrkić,Iva Marin,Laura Sikirić,Luana Baričević,Karla Bozilović,Angela Plantak,Marijana Franjić. Voditelj: Luka Plazina prof.

FINALE

Petak, 31.01.2020 - SC Višnjik

13:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanić - Prirodoslovno-grafička škola (utakmica za 3. mjesto)
14:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Jurja Barakovića (finale)