RUKOMETNA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2018/2019)

Održava se od 11. ožujka do 12. travnja 2019. godine.

Grupe

Grupa A

1. GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
2. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR
3. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)
4. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
5. PRIVATNA GIMNAZIJA ZADAR
6. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR

Grupa B

1. BIOGRAD
2. HOTELJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
3. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR
4. STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA ZADAR
5. POMORSKA ŠKOLA ZADAR

Raspored utakmica

Utakmice će se igrati u ŠC Mocire i OŠ Biograd. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

Grupa A

Srijeda, 13.03.2019 - SC Mocire

1.KOLO

10:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Tehnička škola
10:45h → Prirodoslovno-grafička škola - Privatna gimnazija
11:30h → Gimnazija Franje Petrića - Medicinska škola

2.KOLO

12:15h → Tehnička škola - Medicinska škola
13:00h → Privatna gimnazija - Gimnazija Franje Petrića
13:45h → Gimnazija Vladimira Nazora - Prirodoslovno-grafička škola

Ponedjeljak, 18.03.2019 - SC Mocire

3.KOLO

09:00h → Prirodoslovno-grafička škola - Tehnička škola
09:45h → Gimnazija Franje Petrića - Gimnazija Vladimira Nazora
10:30h → Medicinska škola - Privatna gimnazija

4.KOLO

11:15h → Privatna gimnazija - Tehnička škola
12:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Medicinska škola

Srijeda, 03.04.2019 - SC Mocire

4.KOLO

09:00h → Gimnazija Franje Petrića - Prirodoslovno-grafička škola

5.KOLO

09:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Privatna gimnazija
10:30h → Medicinska škola - Prirodoslovno-grafička škola
11:15h → Gimnazija Franje Petrića - Tehnička škola

Grupa B

Ponedjeljak, 11.03.2019 - SC Mocire

1.KOLO

09:00h → Strukovna škola Vice Vlatkovića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
09:45h → Pomorska škola - Biograd
Slobodna Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola

2.KOLO

10:30h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
13:00h → Biograd - Strukovna škola Vice Vlatkovića
Slobodna Pomorska škola

Četvrtak, 21.03.2019 - OŠ Biograd

3.KOLO

10:00h → Strukovna škola Vice Vlatkovića - Pomorska škola
10:45h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Biograd
Slobodna Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola

4.KOLO

11:30h → Pomorska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
12:15h → Biograd - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
Slobodna Strukovna škola Vice Vlatkovića

Utorak, 02.04.2019 - SC Mocire

5.KOLO

11:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Strukovna škola Vice Vlatkovića
11:15h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Pomorska škola
Slobodna Biograd

POLUFINALE - OŠ Biograd

A2 - B1
A1 - B2
Utakmica za 3. mjesto
Finale

Rezultati

Grupa A

4. KOLO
PRIVATNA GIMNAZIJA - TEHNIČKA ŠKOLA 16 : 17
PRIVATNA GIMNAZIJA: Hordov, Kotlar 1,Javidi, Dunatov 3, Morović, Tanta 7, Korljan 4, Makarović, Bencerić, Perović 1
TEHNIČKA ŠKOLA: Sukno 1, Tomić 6, Gustin 1, Mataija, Colić 2, Martinović 4, Petani, Baričić 3, Gambiraža, Santini

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA - MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA 23 : 14
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA: Perinović 5, Brkić 6, V.Peričić 6, Lisica,Skroče, Lonić 1, Perić, Raspović 3,L.Peričić, Klarić 2
MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA: Dujić 4, Brala 5, Stjepić, Maruna 3, Vidaić, Mišlov 2, Gulan, Ninčević, Marčić

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA - PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA 26 : 20
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA: Galešić 4, Frakić, Dušević 1, Šango, Patrk 16, Krpeta 4, Ćoza, Denona 1, Kekić
PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA: Maričić 13, Smolčić, Gospić 1, Barešić 2, Pedić 1, Vukić, Barbarić, Mandić, Barbić 3

5. KOLO
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA - PRIVATNA GIMNAZIJA 15 : 24
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA: Brkić 8, V.Peričić, Lisica 3, Skroče, Vicić, Lonić, Perić, Raspović 3, L.Peričić, Klarić 1
PRIVATNA GIMNAZIJA: Dunatov 1, Hordov, Perović 2, Kotlar 4, Bencarić, Tanta 13, Korljan 4, Javidi, Makarović

MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA - PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA 0 : 5
MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA: Dujić, Brala, Stjepić, Maruna, Vidaić, Mišlov, Gulan, Ninčević, Marčić
PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA: Maričić, Smolčić, Gospić, Barešić, Pedić, Vukić, Barbarić, Mandić, Barbić

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA - TEHNIČKA ŠKOLA 13 : 13
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA: Galešić 1, Frakić, Dušević, Šango, Patrk 8, Krpeta 3, Ćoza, Denona 1, Kekić
TEHNIČKA ŠKOLA: Sukno 3, Dujmović 3, Tomić 3, Gustin 1, Mataija, Colić, Martinović 2, Petani, Baričić 1, Santini

Grupa B

4. KOLO
POMORSKA ŠKOLA - EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA 15 : 16
POMORSKA ŠKOLA: Bilan 4, Tunjić, Korljan 4, Ivanović 3, Eškinja 1, Pedišić 1, Knežević, Š.Škara, Guardiol, D.Škara, Perić, Bajlo, Zubović, Kiselj, Golubović 2
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA: Gobin, Čulina, Vidović, Lacić, Marčić 10, Bulić 2, Pastuović, Škara 2, Kutija, Šindija 2, Džapo

BIOGRAD - HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA 18 : 4
BIOGRAD: Rončević, Delin 6, Galešić, Rudić 3, Prtenjača 1, Kruneš 4, Kovačević 4, Juričin, Miočev, Tolić, Kulaš, Crnjak
HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA: Galić, Kačmarčik, Jančijev, Vučković 1, Knez, Jurišić 3, Lukić, Skeledžić, Mejić

5. KOLO
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA - STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA 16 : 15
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA: Gobin, Šindija, Čulina, Vidović, Lacić, Marčić 6, Bulić 1, Klarić 9, Pastuović, Škara, Kutija, Vujević, Džapo
STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA: Bojmić 6, Klarić 3, Dujić, Nimac, Mršić, Žepina, Rogić, Marić 1, Medić 2, Pavlović 3

POMORSKA ŠKOLA - HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA 20 : 17
POMORSKA ŠKOLA: Bilan 4, Tunjić, Korljan 4, Ivanović 3, Eškinja 1, Pedišić 1, Knežević, Š.Škara, Guardiol, D.Škara, Perić, Bajlo, Zubović, Kiselj, Golubović 2
HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA: Buljan, Knez, Bačković, Galić 7, Jančijev 1, Jurišić 5, Brzić, Meić 4

Tablica - Grupa A

1. TEHNIČKA ŠKOLA 5 4 1 0 71 47 9
2. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA 5 3 1 1 99 80 8
3. PRIVATNA GIMNAZIJA 5 3 1 1 99 80 7
4. GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA 5 2 0 3 84 87 4
5. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA 5 1 0 4 58 75 2
6. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA 5 0 0 5 48 87 0



Tablica - Grupa B

1. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA 4 3 0 1 70 54 6
2. STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA 4 3 0 1 54 52 6
3. BIOGRAD 4 2 0 2 53 40 4
4. POMORSKA ŠKOLA 4 2 0 2 63 60 4
5. HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA 4 0 0 4 46 80 0



POLUFINALE


GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA - EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA 21:15 (10:9)

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA: Patrk 12, Ćoza, Krpeta, Dušević 1, Galešić 6, Denona 2, Šango, Kekić, Frakić.
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA: Klarić 9, Bulić 1, Šindija, Maričić 3, Čulina 1, Vidović, Pastulović, Kutija, Škara 1, Džapo, Lacić.

TEHNIČKA ŠKOLA - STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆ 18:15 (9:9)

TEHNIČKA ŠKOLA: Gambiraža, Vrkić, Petani, Dujmović 7, Sunko 4, Gustin 2, Tomić 1, Maričić 2, Martinović 2, Colić.
STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆ: Bojmić 4, Klarić 5, Nimac 2, Medić 1, Marić 1, Pavlović, Dujić 1, Mršić 1, Žepina, Matak.

ZAVRŠNICA

UTAKMICA ZA 3. MJESTO
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA - STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆ 27:20 (14:9)

EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA: Klarić 13, Bulić 4, Šindija 1, Maričić 7, Čulina, Vidović, Pastulović, Kutija, Škara 2, Džapo, Lacić.
STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆ: Bojmić 9, Klarić 5, Nimac, Medić 2, Marić, Pavlović, Dujić, Mršić 4, Žepina, Matak.

FINALE - UTAKMICA ZA 1. MJESTO
TEHNIČKA ŠKOLA - GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA 17:9 (7:2)

TEHNIČKA ŠKOLA: Gambiraža, Vrkić, Petani, Dujmović 5, Sunko 2, Gustin, Tomić 5, Maričić 1, Martinović 4, Colić.
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA: Patrk 6, Ćoza, Krpeta, Dušević 1, Galešić, Denona 1, Šango 1, Kekić, Frakić.

KONAČNI POREDAK
1. TEHNIČKA ŠKOLA
2. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA
3. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA
4. STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆ

NAJBOLJI STRIJELAC
Antonio Patrk - Gimnazija Franje Petrića

NAJBOLJI IGRAČ
Jakov Dujmović - Tehnička škola

NAJBOLJA SEDMORKA
Antonio Patrk - Gimnazija Franje Petrića
Antonio Klarić - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
Marin Tomić - Tehnička škola
Jakov Dujmović - Tehnička škola
Marko Korljan - Privatna gimnazija
Luka Bojmić - Strukovna škola Vice Vlatković
Karlo Mataija (golman) - Tehnička škola