Županijski savez školskog športa Zadarske županije je športski savez koji okuplja škole i školske športske klubove u Zadarskoj županiji te provodi programe športa i rekreacije djece i mladeži osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta.

Novosti





Ekipa Tehničke škole Zadar prvaci 🏆

15.05.2024.

Ekipa Tehničke škole Zadar Državni je prvak u natjecanju Futsala za SŠ.



Županijsko finale Futsal djevojčice 5. i 6. razredi ⚽️

15.05.2024.

OŠ BARTUL KAŠIĆ ZADAR
OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR

OŠ BARTUL KAŠIĆ ZADAR - OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR 2:3

Čestitamo svim sudionicama, pobjednicama iz OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.







Županijsko finale Graničar

14.05.2024.

OŠ BENKOVAC – OŠ SMILJEVAC ZADAR 2:1
OŠ PETRA PRERADOVIĆA ZADAR – OŠ BENKOVAC 2:1
OŠ SMILJEVAC ZADAR – OŠ PETRA PRERADOVIĆA ZADAR 2:0

Čestitamo svim ekipama na nastupu a ekipi OŠ Smiljevca želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.









Županijsko finale Atletika djevojčice i dječaci 5.i 6. razredi

14.05.2024.

Djevojčice
1. OŠ Bartul Kašić Zadar
2. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
3. OŠ Stanovi

Dječaci
1. OŠ Smiljevac Zadar
2. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
3. OŠ Bartul Kašić Zadar

Čestitamo svim sudionicama, pobjednicama i pobjednicima želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.


Ekipa Gimnazije Vladimira Nazora prvaci 🏆

10.05.2024.

Ekipa Gimnazije Vladimira Nazora Zadar Državni je prvak u prvenstvu SŠ u Košarci i treću godinu za redom. Čestitamo momcima i voditelju ekipe Anti Kneževiću na sjajnom uspjehu. Mnogo smo ponosni na vas.







Županijsko finale Futsal dječaci 5. i 6. razredi ⚽️

10.05.2024.

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR
OŠ ZEMUNIK
OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA ZADAR
OŠ BIOGRAD

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR - OŠ BIOGRAD 1:1
OŠ ZEMUNIK OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR 2:2 (7:6 p.)

Utakmica za 3. mjesto
OŠ BIOGRAD ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR 2:2 (3:4 p.)

Finale
OŠ ZEMUNIK: OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR 0:4
Čestitamo svim sudionicama, pobjednicima iz OŠ Zadarski otoci Zadar želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.




Županijsko finale Rukomet dječaci 5.i 6. razredi 🤾

08.05.2024.

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR
OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA ZADAR
OŠ SV.FILIP I JAKOV

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR - OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE 12:16
OŠ SV.FILIP I JAKOV - OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE ZADAR 18:21
OŠ SVETI FILIPIJAKOV - OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR 12:16

Čestitamo svim sudionicama, pobjednicima iz OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.





Županijsko finale Odbojka djevojčice 5.i 6. razredi 🏐

08.05.2024.

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR
OŠ PETRA PRERADOVIĆA ZADAR
OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE

OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR - OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE 2:0
OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE - OŠ PETRA PRERADOVIĆA ZADAR 0:2
OŠ PETRA PRERADOVIĆA ZADAR - OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR 0:2

Čestitamo svim sudionicama, pobjednicama iz OŠ Zadarski otoci Zadar želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.









Natjecanje graničar

30.04.2024.

OŠ BENKOVAC – OŠ ZEMUNIK 2:0 (15-6, 15-7)
OŠ GALOVAC – OŠ BENKOVAC 0:2 (5-15, 5-15)
OŠ ZEMUNIK – OŠ GALOVAC 2:0 (15-10, 15-5)

Čestitamo svim ekipama na nastupu a domaćinima iz OŠ Benkovca želimo puno uspjeha na Županijskom finalu.





Županijsko natjecanje srednjih škola u košarci za djevojke 🏀

29.04.2024.

Utakmica za 3. mjesto
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Gimnazija Vladimira Nazora 26:20

Finale
Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Franje Petrića 31:27

1. Gimnazija Jurja Barakovića
2. Gimnazija Franje Petrića
3. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola

Čestitamo svim sudionicima županijskog natjecanja, a curama iz Barakovića želimo puno sreće na državnoj završnici koje se održava u Poreč od 08.05.-10.05.


Odbojkaši OŠ Bartula Kašića viceprvaci Hrvatske

25.04.2024.

Učenici Osnovne škola Bartula Kašića na završnici državnog prvenstva u Poreču osvojili su drugo mjesto u odbojci. Zadrani su u finalu izgubili od OŠ Marina Držića iz Zagreba, koja je bila bolja s 2:0 (25:13, 25:19). Prethodno su Zadrani osvojili prvo mjesto u skupini G, u kojoj su nakon dvije pobjede prošli u četvrtfinale.

Čestitamo dječacima i voditelju ekipe Oš Bartul Kašić Josipu Kvartuču na sjajnom rezultatu.

Opširnije: Zadarski list






Futsal Oš dječaci 5. i 6. razredi ⚽️

25.04.2024.

Skupina “C”
OŠ SVETI FILIP I JAKOV
OŠ ZEMUNIK
OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA

Rezultati
OŠ SVETI FILIP I JAKOV - OŠ ZEMUNIK 1:5
OŠ ZEMUNIK – OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA 6:2
OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA – OŠ SV.FILIP I JAKOV 0:0




Futsal Oš dječaci 5. i 6. razredi ⚽️

24.04.2024.

Skupina “A”
OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE
OŠ VALENTIN KLARIN PREKO
OŠ GALOVAC

Rezultati
OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE - OŠ VALENTIN KLARIN PREKO 0:5
OŠ VALENTIN KLARIN PREKO – OŠ GALOVAC 1:1
OŠ STJEPAN RADIĆ BIBINJE – OŠ GALOVAC 1:4






Županijsko natjecanje srednjih škola u košarci za djevojke 🏀

23.04.2024.

Skupina “A”
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Prirodoslovno-grafička škola 20:0 bb
Gimnazija Jurja Barakovića - Prirodoslovno-grafička škola 20:0 bb
Gimnazija Jurja Barakovića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 36:22

Skupina “B”
Gimnazija Franje Petrića - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 36:8
Gimnazija Franje Petrića - Gimnazija Vladimira Nazora 26:17
Gimnazija Vladimira Nazora - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 25:12




Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke ⚽️

19.04.2024.

Završnica
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola 2:0
Gimnazija Vladimira Nazora - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 5:1
Gimnazija Vladimira Nazora - Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola 1:0

1. Gimnazija Vladimira Nazora
2. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
3. Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola

Čestitamo svim ekipama koje su sudjelovale na županijskom natjecanju srednjih škola u futsalu, a pobjednicama iz Nazora želimo puno sreće na državnoj završnici u Poreču.




Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke ⚽️

19.04.2024.

Skupina “C”
Klasična gimnazija Ivana Pavla II - Gimnazija Jurja Barakovića 4:1
Gimnazija Vladimira Nazora - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 4:0
Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Vladimira Nazora 2:0




Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke ⚽️

16.04.2024.

Skupina “B”
Strukovna škola Vice Vlatkovića - Gimnazija Franje Petrića 3:0
Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola - Strukovna škola Vice Vlatkovića 4:1
Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola - Gimnazija Franje Petrića 2:0




Županijsko finale osnovnih škola u košarci za dječake 🏀

15.04.2024.

OŠ Šimuna Kožičića Benje - OŠ Sukošan 58:43
OŠ Zadarski otoci - OŠ Sukošan 43:34
OŠ Šimuna Kožičića Benje - OŠ Zadarski otoci 34:31

1. OŠ Šimuna Kožičića Benje
2. OŠ Zadarski otoci
3. OŠ Sukošan

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicima iz OŠ Šimuna Kožičića Benje želimo puno uspjeha na državnoj završnici




Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke ⚽️

15.04.2024.

Skupina “A”
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Obrtnička škola Gojka Matuline 6:0
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Obrtnička škola Gojka Matuline 6:1
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 3:3 (p 2:1)







Županijsko Finale Košarka Oš djevojčice 🏀

12.04.2024.

1. OŠ Valentin Klarin Preko
2. OŠ Kruno Krstić Zadar
3. OŠ Petra Preradovića Zadar

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicama iz OŠ Valentin Klarin Preko želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.







Turnir u košarci 3x3 za mladiće 🏀

10.04.2024.

Županijski savez školskog športa Zadarske županije je u sklopu “Županijskih dana” organizirao turnir u košarci 3x3 za mladiće na vanjskim terenima Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar.
Pobjednik natjecanja su mladići iz Ekonomske škole kojima ovim putem čestitamo na pobjedi.
Čestitamo svim ostalim sudionicima na nastupu, a Zadarskoj županiji i EBTŠ se zahvaljujemo na pokroviteljstvu i organizaciji.







Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke 🏐

09.04.2024.

Polufinale:
Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Franje Petrića 2:0 (25:11, 25:15)
Gimnazija Jurja Barakovića - SŠ kneza Branimira Benkovac 2:1 (27:29, 25:16, 15:7)

Utakmica za 3. mjesto:
Gimnazija Franje Petrića - SŠ kneza Branimira Benkovac 2:1 (19:25, 25:20, 15:10)

Finale:
Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Vladimira Nazora 2:0 (25:16, 25:20)

1. Gimnazija Jurja Barakovića
2. Gimnazija Vladimira Nazora
3. Gimnazija Franje Petrića

Čestitamo djevojkama iz Barakovića na osvojenom natjecanju te im želimo puno sreće na državnoj završnici u Poreču.




Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke 🏐

26.03.2024.

Skupina “D”
Klasična gimnazija Ivana Pavla II - Medicinska škola Ante Kuzmanića 2:1 (17:25, 25:19, 15:12)
SŠ kneza Branimira Benkovac - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 2:0 (25:14, 25:22)
SŠ kneza Branimira Benkovac - Medicinska škola Ante Kuzmanića 2:0 (25:12, 25:9)



























Košarkaška liga SŠ Finale 🏀🏀🏀

22.03.2024.

KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) 🏀🏀🏀

25.03.2024.

Gimnazija Vladimira Nazora je u velikom finalu Košarkaške lige srednjih škola nakon preokreta porazila Tehničku školu rezultatom 49:38 i osvojila treći uzastopni naslov županijskog prvaka.

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

Strukovna škola Vice Vlatkovića - Gimnazija Jurja Barakovića 36:62

FINALE

Gimnazija Vladimira Nazora - Tehnička škola 49:38

NAJBOLJA PETORKA
ANDRO MIRČETA - Gimnazija Vladimira Nazora
ROKO ZDRILIĆ - Gimnazija Vladimira Nazora
TONI TORBARINA - Gimnazija Vladimira Nazora
JOSIP BADRAK - Tehnička škola
ŠIMUN LONČAR - Gimnazija Jurja Barakovića

NAJBOLJI IGRAČ
NIKO ŠARE - Gimnazija Vladimira Nazora

NAJBOLJI STRIJELAC
MANUEL DUNDOVIĆ - Strukovna škola Vice Vlatkovića

Sve informacije o natjecanju: https://www.skolski-sport-zz.com/kosarka-mladici




Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke 🏐

22.03.2024.

Skupina “C”
SŠ Bartula Kašića Pag - Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola 2:0 (25:21, 25:9)
Gimnazija Jurja Barakovića - Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola 2:0 (25:7, 25:13)
Gimnazija Jurja Barakovića - SŠ Bartula Kašića Pag 2:0 (25:7, 25:6)


KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) 🏀🏀🏀

22.03.2024.

FINALE (ponedjeljak, 25.03.2024.)
12:15h → Strukovna škola Vice Vlatkovića - Gimnazija Jurja Barakovića - Utakmica za 3. mjesto
13:15h → Gimnazija Vladimira Nazora - Tehnička škola - Finale


Sve informacije o natjecanju: https://www.skolski-sport-zz.com/kosarka-mladici























Košarkaška liga SŠ 🏀🏀🏀

22.03.2024.








Županijsko natjecanje srednjih škola u atletici

20.03.2024.

Djevojke:
1. Gimnazija Jurja Barakovića
2. Gimnazija Vladimira Nazora
3. Gimnazija Franje Petrića

Mladići:
1. Gimnazija Jurja Barakovića
2. Tehnička škola
3. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola




Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke 🏐

20.03.2024.

Skupina “B”
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Gimnazija Franje Petrića 1:2 (25:13, 16:25, 8:15)
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola 2:0 (25:14, 25:15)
Gimnazija Franje Petrića - Tehnička škola 2:0 (25:20, 25:15)


NATJEČAJ za financiranje programa „OLIMPIZAM NA DJELU”

19.03.2024.

Na osnovu „Sporazuma o međusobnoj suradnji“ Hrvatske olimpijske akademije i Hrvatskog kineziološkog saveza, a sukladno odluci Upravnog odbora Hrvatskog kineziološkog saveza od 15. ožujka 2024., Hrvatski kineziološki savez i Hrvatska olimpijska akademija raspisuju NATJEČAJ za financiranje programa „OLIMPIZAM NA DJELU”


Natječajna dokumentacija:
Tekst natječaja
Upute za prijavitelje
Obrazac prijave


KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) 🏀🏀🏀

18.03.2024.

POLUFINALE (četvrtak, 21.03.2024.)
12:15h → Gimnazija Vladimira Nazora - Strukovna škola Vice Vlatkovića
13:15h → Tehnička škola - Gimnazija Jurja Barakovića


FINALE (ponedjeljak, 25.03.2024.)
12:15h → Utakmica za 3. mjesto
13:15h → Finale


Sve informacije o natjecanju: https://www.skolski-sport-zz.com/kosarka-mladici






Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke 🏐

14.03.2024.

Skupina “A”
Prirodoslovno-grafička škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2:1 (25:17, 22:25, 15:11)
Gimnazija Vladimira Nazora - SŠ Obrovac 2:0 (25:6, 25:6)
Gimnazija Vladimira Nazora - Prirodoslovno-grafička škola 2:1 (19:25, 25:17, 16:14)




Županijsko Finale Rukomet Oš djevojčice

14.03.2024.

1. OŠ Kruno Krstić Zadar
2. OŠ Zadarski otoci Zadar
3. OŠ Pakoštane

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicama iz OŠ Kruno Krstić Zadar želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.









Atletika 🏃‍ Županijsko finale

13.03.2024.

Djevojčice:
1. OŠ Smiljevac Zadar
2. OŠ Stanovi Zadar
3. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar

Dječaci:
1. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
2. OŠ Bartul Kašić Zadar
3. OŠ Smiljevac Zadar

Čestitamo!



















Košarkaška liga SŠ 🏀🏀🏀

11.03.2024.




Županijsko Finale - Rukomet Oš dječaci 🤾‍

08.03.2024.

1. OŠ Zadarski otoci Zadar
2. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
3. OŠ Sv.Filip i Jakov

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicima iz OŠ Zadarski otoci Zadar želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.











Županijsko Finale - Odbojka Oš djevojčice ⚽️

07.03.2024.

OŠ Petar Zoranić Nin
OŠ Braće Ribar Posedarje
OŠ Bartul Kašić Zadar
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicama iz OŠ Bartul Kašić Zadar želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.






KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) - GRUPA A 🏀🏀🏀

29.02.2024.




KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) - GRUPA B 🏀🏀🏀

27.02.2024.

KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2023/2024) 🏀🏀🏀

26.02.2024.

Sve informacije o natjecanju: https://www.skolski-sport-zz.com/kosarka-mladici

IPL INTERVJU - JADRANKA DUVANČIĆ

19.02.2024.

Jadranka Duvančić, dopredsjednica HŠSS-a i županijska tajnica Županijskog školskog sportskog saveza Zadarske županije, posjetila je i otvorila Državno prvenstvo u sportskom plesu te razgovarala s novom učenicom novinarkom Mihaelom. Intervju pročitajte u nastavku:

"Od samog osnutka pa do danas došlo do mnogih promjena unutar saveza. Od projekata, koji su danas brojniji, edukativnih sportskih sadržaja, ali i učenika novinara." Istaknula je da djecu od samog početka školovanja Savez pokušava uključiti djecu i mlade u mnoge projekte: „Uvijek se nađe neko dijete u nekom sportu, samo treba biti uporan i poticati ih.“

Navodi da su natjecanja ključna stavka Saveza i kako djeca najviše ističu baš tu medalju školskog sporta. Dopredsjednica je spomenula Medicinare u školskom sportu i kako je to jedan od boljih projekta saveza zbog kojeg učenici, umjesto da odlaze na praksu u bolnicu, dolaze na naša natjecanja: „Prekrasno je vidjeti scene kako djeca gledaju srednjoškolce u čudu, ali i to kako se svi osjećamo sigurnije kada su nam oni iza leđa.“

Nadovezuje se kako su svi projekti posebni i da je čar saveza kako se lijepo širi i uključuje veliki broj djece u aktivnosti. Otkriva da kao tajnica prima i šalje informacije u Županijski savez školskog športa Zadarske županije, a kao dopredsjednica predlaže i sugerira promjene ili dopune u savezu:

„Djeca s teškoćama su nam sada važan dio školskih sportskih programa i imamo pažnju na njima jer, evo, i oni mogu biti novinari.“


ODRŽAN ŽDRIJEB KOŠARKAŠKE LIGE SREDNJIH ŠKOLA 🏀🏀🏀

13.02.2024.

Ždrijebom održanim u knjižnici Gimnazije Vladimir Nazor najavljena je nova, sedma sezona košarkaške lige Zadarske županije srednjih škola za mladiće u organizaciji Županijskog saveza školskog športa Zadarske županije. Riječ je o organizaciji i provedbi školskih natjecanja u skladu s osnovnim ciljevima djelovanja Saveza pod pokroviteljstvom Zadarske županije.

Čast da ove godine odrede koja će ekipa u koju skupinu pripala je Niki Šari iz Gimnazije Vladimira Nazora koja je ujedno i branitelj naslova od prošle godine, te Josipu Badraku iz Tehničke škole Zadar koja je lani osvojila treće mjesto. U skupini A tako su se našle Tehnička škola Zadar, Ekonomsko-birotehnička škola Zadar, Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanko Ožanić Zadar, Gimnazija Vladimira Nazora i Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar, dok su u skupini B nalaze Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar, Prirodoslovno grafička škola, Gimnazija Franje Petrić, Pomorska škola Zadar i Gimnazija Jurja Barakovića.

Opširnije: SPORT023









Futsal liga Oš Zadarske županije ⚽️

13.02.2024.

Polufinale:
OŠ Sv. Filip i Jakov - OŠ Benkovac 4:8
OŠ Šime Budinić Zadar - OŠ Sukošan 1:2

Utakmica za 3. mjesto:
OŠ Sv.Filip i Jakov - OŠ Šime Budinić Zadar 3:1

Finale:
OŠ Benkovac - OŠ Sukošan 4:1

Najbolji igrač: Pjer Jurjević - OŠ Benkovac
Najbolji golman: Karlo Horvat - OŠ Sv.Filip i Jakov
Najbolji strijelac: Josip Bartulović - OŠ Sukošan

Čestitamo svim ekipa na fer i korektnoj borbi. Dobitnicima individualnih nagrada čestitamo na vrijednim priznanjima a pobjednicima iz OŠ Benkovac želimo puno uspjeha na Državnoj završnici u Poreču!






Županijska skupina Futsal Oš djevojčice ⚽️

12.02.2024.

OŠ Petar Zoranić Stankovci
OŠ Sukošan
OŠ Bartul Kašić Zadar
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar

Čestitamo svim ekipama na nastupu. Pobjednicama iz OŠ Sukošan želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.






Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za mladiće 🤾️

09.02.2024.

Utakmica za 3. mjesto:
Pomorska škola - Gimnazija Vladimira Nazora 17:8

Finale:
Tehnička škola - Gimnazija Jurja Barakovića 20:9

1. Tehnička škola
2. Gimnazija Jurja Barakovića
3. Pomorska škola

Čestitamo svim sudionicima, a pobjednicima iz Tehničke škole želimo puno sreće na državnoj završnici.




Futsal liga Oš Zadarske županije ⚽️

09.02.2024.

Osminafinala:
OŠ Stjepan Radić Bibinje - OŠ Pakoštane 1:3
OŠ Sv.Filip i Jakov - OŠ Stankovci 2:1

Četvrtfinale:
OŠ Sv. Filipi Jakov - OŠ Pakoštane 4:0

Čestitamo svim ekipa na fer i korektnoj borbi a ekipi OŠ Sv. Filip i Jakov želimo puno uspjeha u polufinalu koje je na rasporedu u utorak 13.02.2024. u Benkovcu!









Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za mladiće 🤾️

08.02.2024.

Skupina “A”
Tehnička škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 21:6
Pomorska škola - Strukovna škola Vice Vlatkovića 17:5
Tehnička škola - Pomorska škola 13:13 (p 17:15)

Skupina “B”
Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Franje Petrića 13:13 (p 16:14)
Gimnazija Vladimira Nazora - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 12:11
Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Vladimira Nazora 13:13 (p 16:15)

Sutra u 10:00 sati nas očekuje utakmica za 3. mjesto gdje se sastaju Pomorska škola i Gimnazija Vladimira Nazora i finale u 11:00 sati u kojem igraju Tehnička škola i Gimnazija Jurja Barakovića.







Futsal liga Oš Zadarske županije ⚽️

05.02.2024.

Osminafinala:
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar - OŠ Petar Zoranić Stankovci 3:1
OŠ Sukošan - OŠ Valentin Klarin Preko 3:1

Četvrtfinale:
OŠ Sukošan - OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar 1:1 (11:10)

Čestitamo svim ekipa na fer i korektnoj borbi a ekipi OŠ Sukošana želimo puno uspjeha u polufinalu koje je na rasporedu u Utorak 12.02.2024. u Benkovcu!




Futsal liga Oš Zadarske županije ⚽️

01.02.2024.

Osminafinala:
OŠ Bartul Kašić Zadar - OŠ Braće Radić Pridraga 2:3
OŠ Benkovac - OŠ Poličnik 8:0

Četvrtfinale:
OŠ Benkovac - OŠ Braće Radić Pridraga 5:1

Čestitamo svim ekipa na fer i korektnoj borbi, a ekipi domaćina OŠ Benkovac želimo puno uspjeha u polufinalu!







Županijska skupina Futsal Oš djevojčice ⚽️

31.01.2024.

OŠ Petar Zoranić Stankovci
OŠ Sukošan
OŠ Vladimir Nazor Škabrnja
OŠ Zemunik

Čestitamo ekipama OŠ Sukošan i OŠ Vladimir Nazor Stankovci na plasmanu u Županijsko finale.









Županijsko finale OŠ u Odbojci za dječake 🏐

29.01.2024.

1. OŠ Bartul Kašić Zadar
2. OŠ Stjepan Radić Bibinje
3. OŠ Smiljevac Zadar

Čestitamo svim sudionicama natjecanja, a ekipi OŠ Bartul Kašić Zadar želimo puno uspjeha na Državnoj završnici.




Natjecanje u sportskom plesu 💃️

29.01.2024.

U Glazbenoj školi Blagoje Bersa održano je 27.1.2024. natjecanje u sportskom ples. Pobjednice su učenice Gimnazije Franje Petrića koje odlaze na Završnicu državnog prvenstva u Poreč 13. i 14. veljače 2024.
Sretno.





Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

26.01.2024.

Skupina “A”
Čestitamo svim sudionicama. Ekipama OŠ Juraj Baraković Ražanac i OŠ Poličnik želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.





Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

25.01.2024.

Skupina “D”
Čestitamo svim sudionicama. Ekipama OŠ Benkovac i OŠ Petar Zoranić Stankovci želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.





Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

25.01.2024.

Skupina “C”
Čestitamo svim sudionicama. Ekipama OŠ Stjepan Radić Bibinje i OŠ Valentin Klarin Preko želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.









Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za mladiće 🏐

23.01.2024.

Jučer i danas se održalo županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za mladiće.
Utakmice su odigrane u dvorani 1 SC Višnjik. Najbolji su bili mladići iz Medicinske škole Ante Kuzmanića koji su u finalu pobijedili Tehničku školu.
Mladići iz Pomorske škole su osvojili 3. mjesto pobjedom protiv Gimnazije Vladimira Nazora.

Rezultati:
Gimnazija Vladimira Nazora - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2:1
Medicinska škola Ante Kuzmanića - Gimnazija Vladimira Nazora 2:0
Medicinska škola Ante Kuzmanića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2:0
Tehnička škola - Pomorska škola 2:0
Pomorska škola - Gimnazija Vladimira Nazora 2:0
Medicinska škola Ante Kuzmanića - Tehnička škola 2:1

1. Medicinska škola Ante Kuzmanića
2. Tehnička škola
3. Pomorska škola

Čestitamo svim sudionicama, a mladićima iz Medicinske želimo puno sreće na državnoj završnici.





Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

22.01.2024.

Skupina “C”
Čestitamo svim sudionicama. Ekipama OŠ Pakoštane i OŠ Sv. Filip i Jakov želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.







Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

18.01.2024.

Skupina “E”
BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA – NIKOLE TESLE GRAČAC 6:1
SUKOŠAN – ZEMUNIK 4:0
BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA – OŠ OBROVAC 2:0
OBROVAC – ZEMUNIK 3:2
SUKOŠAN – NIKOLE TESLE GRAČAC 4:1

TABLICA „B“
1. OŠ SUKOŠAN 4 4 0 0 20 2 +18 12
2. OŠ PRIDRAGA 4 2 1 1 12 10 +2 7
3. OŠ OBROVAC 4 2 0 2 8 9 -1 6
4. OŠ ZEMUNIK 4 0 2 0 7 12 -5 2
5. OŠ GRAČAC 2 0 0 2 6 13 -7 1
Čestitamo svim sudionicama. Ekipama OŠ Sukošan i OŠ Pridraga želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.







Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

17.01.2024.

Skupina “A”
⚽️ Braće Ribar Posedarje
⚽️ Jurja Barakovića Ražanac
⚽️ Starigrad
⚽️ Jurja Dalmatinca Pag
⚽️ Poličnik


ČESTITKA

21.12.2023.

Školarci sa Smiljevca treći puta najbolji u Hrvatskoj

21.12.2023.

Treći put Osnovna škola Smiljevac, odnosno Školsko sportsko društvo OŠ Smiljevac proglašeno je najbolje u protekloj godini. U 13 godina, koliko postoji bodovanje postignutih rezultata na svim školskim sportskim natjecanjima, OŠ Smiljevac čak je sedam puta bila među najbolje tri škole u Hrvatskoj, čime je stekla status najuspješnije škole u državi u tom segmentu. Da se ne radi o sitnici, govori i podatak da se u školskom sportu ukupno natječe 891 osnovna škola u Hrvatskoj. Na posljednje državno prvenstvo OŠ Smiljevac stigla je u pet sportova, odnosno deset ekipa.

Opširnije

Priznanje

19.12.2023.

Snježana Lovraković, profesorica savjetnica tjelesne i zdravstvene kulture u OŠ Petra Preradovića, dobila je važno priznanje.

Opširnije






Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

15.12.2023.

Skupina “D”
⚽️ Benkovac
⚽️ Ivan Goran Kovačić Lišane Ostrovičke
⚽️ Franko Lisica Polača
⚽️ Vladimir Nazor Škabrnja
⚽️ Petar Zoranić Stankovci

OŠ BENKOVAC – OŠ ŠKABRNJA 4:0
OŠ LIŠANE – OŠ STANKOVCI 1:6
OŠ ŠKABRNJA – OŠ POLAČA 3:2
OŠ POLAČA – OŠ STANKOVCI 0:2
OŠ BENKOVAC – OŠ LIŠANE 8:1









Futsal liga oš Zadarske županije ⚽️

14.12.2023.

Skupina “E”
⚽️ Biograd
⚽️ Vladimir Nazor Neviđane
⚽️ Sv. Filip i Jakov
⚽️ Galovac
⚽️ Pakoštane

1. i 2. kolo
OŠ BIOGRAD – OŠ GALOVAC 5:3
OŠ PAKOŠTANE – OŠ SV.FILIP I JAKOV 0:1
OŠ NEVIĐANE – OŠ BIOGRAD 1:5
OŠ GALOVAC – OŠ PAKOŠTANE 5:3
OŠ NEVIĐANE – OŠ SV.FILIP i JAKOV 3:3





Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke 🤾

13.12.2023.

Utakmica za 3. mjesto
Gimnazija Vladimira Nazora - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 9:2

Finale
SŠ Biograd - Gimnazija Jurja Barakovića 12:10

1. SŠ Biograd
2. Gimnazija Jurja Barakovića
3. Gimnazija Vladimira Nazora

Čestitamo curama iz Biograda na osvojenom županijskom natjecanju i želimo im puno sreće na državnoj završnici u Poreču.





SVEČANOST ŠKOLSKOG SPORTA

12.12.2023.

U Kristalnoj dvorani hotela Westin godišnju nagradu za razvoj školskog sporta dobila je prof. Snježana Lovraković - OŠ Petra Preradovića Zadar dok je Šsd Smiljevac osvojilo nagradu za najbolje Šsd. Ravnatelj škole prof. Bernardo Kotlar primio je nagradu.
Čestitamo prof. Lovraković i djelatnicima OŠ Smiljevac na velikom i vrijednom priznanju.




Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke 🤾

12.12.2023.

Skupina “B”
Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Franje Petrića 10:9
SŠ Biograd - Gimnazija Franje Petrića 12:6
SŠ Biograd - Gimnazija Vladimira Nazora 11:6





Županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke 🤾

11.12.2023.

Skupina “A”
Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola - Gimnazija Jurja Barakovića 9:16
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Hotelijersko, turistička i ugostiteljska škola 11:8
Gimnazija Jurja Barakovića - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 14:8









Županijsko natjecanje srednjih škola u badmintonu 🏸

05.12.2023.

Danas se na Višnjiku održalo županijsko natjecanje srednjih škola u badmintonu.
Najbolji su bili mladići iz Medicinske škole Ante Kuzmanića i djevojke iz Gimnazije Franje Petrića.
Čestitamo svim sudionicima, a pobjednicima želimo puno sreće na državnoj završnici.

Mladići:
1. Medicinska škola Ante Kuzmanića
2. SŠ Obrovac
3. Tehnička škola

Djevojke:
1. Gimnazija Franje Petrića
2. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
3. Gimnazija Jurja Barakovića
Čestitamo!









Županijsko natjecanje osnovnih škola u Badmintonu za dječake i djevojčice 🏸

04.12.2023.

Dječaci:
1. OŠ Stanovi Zadar
2. OŠ Petra Preradovića Zadar
3. OŠ Bartul Kašić Zadar

Djevojčice:
1. OŠ Zadarski otoci Zadar
2. OŠ Stanovi Zadar
3. OŠ Smiljevac Zadar
Čestitamo!









Županijsko natjecanje Osnovnih škola u stolnom tenisu 🏓

29.11.2023.

Danas se u dvorani STK Donat održalo županijsko natjecanje osnovnih škola u stolnom tenisu.
Prijavilo se 11 ekipa, a najbolji su bili dječaci iz OŠ Jurja Dalmatinca Pag i djevojčice iz OŠ Petar Zoranić Nin.
Čestitamo svim sudionicima, a pobjednicima želimo puno sreće na državnoj završnici.

Dječaci:
1. OŠ Jurja Dalmatinca Pag
2. OŠ Petra Preradovića Zadar
3. OŠ Petar Zoranić Nin

Djevojčice:
1. OŠ Petar Zoranić Nin
2. OŠ Petar Lorini Sali
3. OŠ Bartul Kašić Zadar







Više od 400 učenika u novoj sezoni Futsal lige osnovnih škola Zadarske županije ⚽️

28.11.2023.

Svečanim otvaranjem turnira u športskoj dvorani OŠ Sukošan započela je nova sezona Futsal lige osnovnih škola Zadarske županije za dječake.
Radi se o najmasovnijem natjecanju u sustavu školskog sporta na području Zadarske županije u kojem će sudjelovati više od 400 učenika osnovnih škola raspoređenih u 32 ekipe. Za organizaciju i provedbu zadužen je Županijski savez školskog športa, a natjecanje se održava pod pokroviteljstvom Zadarske županije.
Opširnije









Županijsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu 🏓

28.11.2023.

Danas se u dvorani STK Donat održalo županijsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu.
Prijavilo se 12 ekipa, a najbolji su bili mladići iz SŠ Bartula Kašića Pag i djevojke iz Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole.
Čestitamo svim sudionicima, a pobjednicima želimo puno sreće na državnoj završnici.

Mladići:
1. SŠ Bartula Kašića Pag
2. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
3. Tehnička škola

Djevojke:
1. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
2. Gimnazija Franje Petrića
3. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola

U dvorani Osnovne škole Sukošan otvorit će se Futsal liga osnovnih škola Zadarske županije

27.11.2023.

Svečano otvorenje Futsal lige osnovnih škola Zadarske županije održat će se u utorak, 28. studenoga, s početkom u 10 sati u sportskoj dvorani Osnovne škole Sukošan.

Riječ je o organizaciji i provedbi školskih natjecanja, odnosno futsal lige osnovnih škola Zadarske županije za dječake, u skladu s osnovnim ciljevima djelovanja Županijskog saveza školskog športa Zadarske županije pod pokroviteljstvom Zadarske županije.

Svrha projekta je predstavljanje lige ciljanoj populaciji, stvaranje interesa javnosti i podizanje svijesti o važnosti sporta. Želja je kroz ovakvu vrstu programa animirati mlade kroz sport, pozitivno utjecati na rast i razvoj te kroz sportske manifestacije poticati interes za zdravim načinom života u toj ključnoj i senzibilnoj fazi razvoja.

U ovoj ligi sudjelovati će oko 400 natjecatelja, učenika osnovnih škola Zadarske županije raspoređenih u 32 ekipe uključene u natjecanje. Konkretno, radi se o najmasovnijem natjecanju u sustavu školskog sporta na području Zadarske županije i ujedno veliki organizacijski iskorak.







ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

23.11.2023.

Polufinale
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola 1:5
SŠ Biograd - Gimnazija Vladimira Nazora 1:2

Utakmica za 3. mjesto
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - SŠ Biograd 3:0 bb

Finale
Tehnička škola - Gimnazija Vladimira Nazora 6:0
1. Tehnička škola
2. Gimnazija Vladimira Nazora
3. Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
Čestitamo mladićima iz Tehničke škole na osvojenom županijskom natjecanju srednjih škola u futsalu i želimo im puno sreće na državnoj završnici.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE ŠSD - STOLNI TENIS (m/ž) 🏓

22.11.2023.

Natjecanje će se održati 29. studenoga 2023. u stolnoteniskom klubu Donat - Zadar s početkom u 9:00 sati.
Pravo nastupa imaju ekipe s potrebnom dokumentacijom.




ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

21.11.2023.

Četvrfinale
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 3:4
Tehnička škola - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 7:0
SŠ Biograd - Gimnazija Jurja Barakovića 2:2 (p 2:0)
Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Franje Petrića 5:0

U četvrtak, 23.11.2023. se odigrava polufinale županijskog natjecanja u futsalu za mladiće po sljedećem rasporedu:
11:15 Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola
12:00 SŠ Biograd - Gimnazija Vladimira Nazora
12:45 Utakmica za 3. mjesto
13:30 Finale







ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEVOJČICE 🏐

21.11.2023.

Finale Županijskih skupina
1. OŠ Braće Ribar Posedarje
2. OŠ Petar Zoranić Nin
3. OŠ Petar Zoranić Jasenice
4. OŠ Sv.Filip i Jakov
Pobjednik skupine - OŠ Braće Ribar Posedarje



ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEVOJČICE 🏐

21.11.2023.

Skupina “D”
OŠ Ivan Goran Kovačić Lišane Ostrovičke
OŠ Vladimir Nazor Neviđane
OŠ Sv.Filip i Jakov
Pobjednik skupine - OŠ Sv.Filip i Jakov




ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEČACI 🏐

20.11.2023.

Županijska skupina
OŠ Privlaka
OŠ Sukošan
OŠ Stjepan Radić Bibinje
Čestitamo svim sudionicima natjecanja, a domaćinima iz OŠ Stjepan Radić Bibinje želimo puno uspjeha na Županijskom finalu.





ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

15.11.2023.

Skupina “D”
Gimnazija Vladimira Nazora - SŠ kneza Branimira Benkovac 2:1
Gimnazija Jurja Barakovića - Privatna gimnazija Nova 3:1
Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Jurja Barakovića 3:0
U četvrfinale su prošli Gimnazija Vladimira Nazora kao D1 i Gimnazija Jurja Barakovića kao D2.

Četvrtfinale je na rasporedu u utorak, 21.11.2023. u dvorani Mocire po sljedećem rasporedu:
11:15 Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
12:00 Tehnička škola - Klasična gimnazija Ivana Pavla II
12:45 SŠ Biograd - Gimnazija Jurja Barakovića
13:30 Gimnazija Vladimira Nazora - Gimnazija Franje Petrića





ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

14.11.2023.

Skupina “C”
SŠ Biograd - Pomorska škola 4:1
Gimnazija Franje Petrića - Obrtnička škola Gojka Matuline 7:2
SŠ Biograd - Gimnazija Franje Petrića 3:0
U četvrfinale su prošli SŠ Biograd kao C1 i Gimnazija Franje Petrića kao C2.




ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEVOJČICE 🏐

14.11.2023.

Skupina “C”
OŠ Sukošan
OŠ Petar Zoranić Nin
OŠ Privlaka
Pobjednik skupine - OŠ Petar Zoranić Nin





ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEVOJČICE 🏐

13.11.2023.

Skupina “B”
OŠ Stjepan Radić Bibinje
OŠ Petar Lorini Sali
OŠ Petar Zoranić Jasenice
OŠ Valentin Klarin Preko
Pobjednice skupine - OŠ Petar Zoranić Jasenice







ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

10.11.2023.

Skupina “B”
Tehnička škola - SŠ Obrovac 7:0
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 9:0
Tehnička škola - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 4:1
Ovim putem pohvaljujemo mladiće iz Poljoprivredno, prehrambene i veterinarske škole Stanka Ožanića koji su nastupili u dresovima u spomen tragično stradalog prijatelja Kristijana Bilavera. Bravo dečki.
U četvrfinale su prošli Tehnička škola kao B1 i Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića B2.
Utorak, 14.11.2023. je na rasporedu skupina C, a u srijedu, 15.11.2023. igra se skupina D.







ODBOJKAŠKA LIGA OŠ - DJEVOJČICE 🏐

10.11.2023.

Skupina “A”
OŠ Jurja Dalmatinca Pag
OŠ Braće Ribar Posedarje
OŠ Jurja Barakovića Ražanac
Pobjednik skupine - OŠ Braće Ribar Posedarje




ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U FUTSALU (M) ⚽️

08.11.2023.

Skupina “A”
Klasična gimnazija Ivana Pavla II - Prirodoslovno-grafička škola 5:2
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Strukovna škola Vice Vlatkovića 2:2 (p 3:2)
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Klasična gimnazija Ivana Pavla II 4:1
U četvrfinale su prošli Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola kao A1 i Klasična gimnazija Ivana Pavla II kao A2.
U petak, 10.11.2023. nastavljamo sa skupinom B.




ŽUPANIJSKO FINALE OSNOVNIH ŠKOLA U PLIVANJU 🏊

26.10.2023.

Djevojčice
1. Bartul Kašić Zadar
2. Zadarski otoci Zadar
3. Kruno Krstić Zadar

Dječaci
1. Zadarski otoci Zadar
2. Bartul Kašić Zadar
3. Šimuna Kožičića Benje Zadar
Čestitamo!





ŽUPANIJSKO FINALE SREDNJIH ŠKOLA U KROSU

25.10.2023.

Djevojke
1. SŠ kneza Branimira Benkovac
2. Gimnazija Vladimira Nazora
3. Gimnazija Jurja Barakovića

Mladići
1. Tehnička škola
2. Pomorska škola
3. Gimnazija Jurja Barakovića







ŽUPANIJSKO FINALE OSNOVNIH ŠKOLA U KROSU

25.10.2023.

Djevojčice
1. Smiljevac Zadar
2. Šimuna Kožičića Benje Zadar
3. Kruno Krstić Zadar

Dječaci
1. Bartul Kašić Zadar
2. Stanovi Zadar
3. Kruno Krstić Zadar

5. i 6. razredi
Djevojčice
1. Šimuna Kožičića Benje Zadar
2. Bartul Kašić Zadar
3. Smiljevac Zadar

Dječaci
1. Smiljevac Zadar
2. Zemunik
3. Bartul Kašić Zadar
Čestitamo!







ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U PLIVANJU 🏊

24.10.2023.

Danas se na Bazenu Višnjik održalo županijsko natjecanje srednjih škola u plivanju. Nastupilo je 7 ekipa kod mladića i 6 ekipa kod djevojaka. Najbolji su bili mladići iz Tehničke i djevojke iz Nazora. Čestitamo pobjednicima i želimo im puno sreće na državnoj završnici koje se održava u Rijeci od 30.11-01.12.2023.


Djevojke
1. Gimnazija Vladimira Nazora
2. Tehnička škola
3. Klasična gimnazija Ivana Pavla II

Mladići
1. Tehnička škola
2. Gimnazija Jurja Barakovića
3. Gimnazija Franje Petrića







ŽUPANIJSKO NATJECANJE OSNOVNIH ŠKOLA U ŠAHU ZA DJEVOJČICE I DJEČAKE ♟️‍

19.10.2023.

Djevojčice
1. OŠ Starigrad
2. OŠ Kruno Krstić Zadar
3. OŠ Jasenice

Dječaci
1. OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
2. OŠ Kruno Krstić Zadar
3. OŠ Bartul Kašić Zadar
Čestitamo svim sudionicima, a najboljima želimo puno sreće na državnoj završnici.







ŽUPANIJSKO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U ŠAHU ZA DJEVOJKE I MLADIĆE ♟️‍

18.10.2023.

Novu školsku sportsku godinu smo otvorili sa županijskim natjecanjem u šahu za srednje škole.
Nastupilo je 7 ekipa, a najbolji su bili mladići iz Gimnazije Franje Petrića i djevojke iz Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole.
Čestitamo svim sudionicima, a najboljima želimo puno sreće na državnoj završnici.


VREMENIK DRŽAVNIH PRVENSTVA U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

12.10.2023.

OTVOREN NOVI PORTAL ZA IZDAVANJE POTVRDA HRVATSKOG ŠKOLSKOG SPORTSKOG SAVEZA

03.10.2023.

Hrvatski školski sportski savez otvara novi portal za izdavanje potvrda HŠSS-a. Portal će automatizirati i pojednostaviti izdavanje zahtjeva, obradu i dostavljanje potvrde koju učitelji, nastavnici, članovi Tehničkih komisija te učenici mogu koristiti u različite svrhe, primjerice za ostvarivanje prava na stipendiju ili učenički/studentski dom, napredovanje u struci, upis na fakultet te prijave na različite natječaje.

Saznajte više na stranici:
skolski-sport.hr

Kontakt