FUTSAL LIGA OSNOVNIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEČAKE (2017/2018)

Grupe

Grupa A

1. POSEDARJE
2. GRAČAC
3. OBROVAC
4. JASENICE
5. BENKOVAC
6. ŠKABRNJA

Grupa B

1. NEVIĐANE
2. BIOGRAD
3. POLAČA
4. STANKOVCI
5. PAKOŠTANE
6. FILIP I JAKOV

Grupa C

1. NIN
2. PAG
3. POLIČNIK
4. RAŽANAC
5. PRIVLAKA

Grupa D

1. PREKO
2. SUKOŠAN
3. GALOVAC
4. PRIDRAGA
5. ZEMUNIK

SUSTAV NATJECANJA



U DALJNJI TIJEK NATJECANJA PROLAZE PRVE TRI EKIPE IZ SVAKE GRUPE, PRIKLJUČUJU SE PRVE ČETIRI MOMČADI IZ PRVENSTVA GRADA ZADRA, EKIPE KOJE SU SE IZBORILE U POLUFINALE.

FOTOGALERIJA - FUTSAL LIGA OSNOVNIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEČAKE (2018/2019)

 
 
 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
OŠ BENKOVAC - OŠ GRAČAC 2 : 2
Suci: Araminčić

OŠ BENKOVAC: Nikolas Brkljača, Matko Čačić,Lukas Brkljača, David Filipovć, Rafael Boban, Niko Miletić, Dominik Dražina, Teo Franjkić, Gabrijel Tokić, Matej Filipović - VODITELJ: Ivan Kolačko.

OŠ GRAČAC: Ivan Grmača, Marko Andrić, Milan Kralj, Luka Vidak, Brendon Šošoć, Luka Džanan, Samuel Bezmalinović, Matej Hak, Matej Andrić, Antonio Crepulja - VODITELJ: Zvonimir Blažić.

OŠ OBROVAC - OŠ JASENICE 5 : 0
Suci: Araminčić

OŠ OBROVAC: Lovre Župan, Roko Brkić, Matko Karamarko, David Karamarko, Noa Klanac, Šime Miljanić, Filip Šakić, Ivano Župan, Marko Josić-Jurjević, Frane Vrkić, Luka Jurjević, Ante Luka Karamarko, Dominik Knežević, Božidar Vrkić, David Batarelo Šalamon, Teo Čuturić - VODITELJ: Ivica Novaković.

OŠ JASENICE: Roko Šimičević, Leon Rupnik Buterin, Dino Matek, Luka Baričević, Toni Ražov, Lovre Šarlija, Jure Maruna, Toma Baričević, Tomislav Juričević, Vito Šimičević, Niko Baričević - VODITELJ: Dino Nimac.

OŠ POSEDARJE - OŠ ŠKABRNJA 1 : 0
Suci: Araminčić

OŠ POSEDARJE: Roko Nekić, Josip Brala, Josip Nekić, Matej Crnjak, Luka Juričević, Ivan Klanac, Roko Klanac, Patrik Mrkela, David Nekić, Mate Knežević, Luka Kalac, Ivo Nekić, Renato Rončević, Hrvoje Juričević, Rikardo Maričić - VODITELJ: Dražen Jolić.

OŠ ŠKABRNJA: Duje Karlić, Josip Brkić, Toni Jurić, Luka Škara, Ian Vuković, Jakov Škara , Filip Škara, Branimir Škara, Mitar-Andrijano Pavičić, Matej Šegarić, Frane Jurjević, Anđelo Bilaver - VODITELJ: Mirela Dragoslavić.

OŠ BENKOVAC - OŠ OBROVAC 2 : 0
Suci: Araminčić

OŠ BENKOVAC: Nikolas Brkljača, Matko Čačić,Lukas Brkljača, David Filipovć, Rafael Boban, Niko Miletić, Dominik Dražina, Teo Franjkić, Gabrijel Tokić, Matej Filipović - VODITELJ: Ivan Kolačko.

OŠ OBROVAC: Lovre Župan, Roko Brkić, Matko Karamarko, David Karamarko, Noa Klanac, Šime Miljanić, Filip Šakić, Ivano Župan, Marko Josić-Jurjević, Frane Vrkić, Luka Jurjević, Ante Luka Karamarko, Dominik Knežević, Božidar Vrkić, David Batarelo Šalamon, Teo Čuturić - VODITELJ: Ivica Novaković.

OŠ POSEDARJE - OŠ GRAČAC 3 : 0
Suci: Araminčić

OŠ POSEDARJE: Roko Nekić, Josip Brala, Josip Nekić, Matej Crnjak, Luka Juričević, Ivan Klanac, Roko Klanac, Patrik Mrkela, David Nekić, Mate Knežević, Luka Kalac, Ivo Nekić, Renato Rončević, Hrvoje Juričević, Rikardo Maričić - VODITELJ: Dražen Jolić.

OŠ GRAČAC: Ivan Grmača, Marko Andrić, Milan Kralj, Luka Vidak, Brendon Šošoć, Luka Džanan, Samuel Bezmalinović, Matej Hak, Matej Andrić, Antonio Crepulja - VODITELJ: Zvonimir Blažić.

OŠ ŠKABRNJA - OŠ JASENICE 9 : 1
Suci: Araminčić

OŠ ŠKABRNJA: Duje Karlić, Josip Brkić,Toni Jurić, Luka Škara, Ian Vuković, Jakov Škara , Filip Škara, Branimir Škara, Mitar-Andrijano Pavičić, Matej Šegarić, Frane Jurjević, Anđelo Bilaver - VODITELJ: Mirela Dragoslavić.

OŠ JASENICE: Roko Šimičević, Leon Rupnik Buterin, Dino Matek, Luka Baričević, Toni Ražov, Lovre Šarlija, Jure Maruna, Toma Baričević, Tomislav Juričević, Vito Šimičević, Niko Baričević - VODITELJ: Dino Nimac

1.KOLO

Grupa C
OŠ JURAJ DALMATINAC PAG - OŠ PRIVLAKA 2 : 0
Sudac: Araminčić

OŠ JURAJ DALMATINAC PAG: Antonio Šćiran, Antonio Kustić, Antonio Škoda, Bruno Škoda, Lovro Kitin, Leonardo Šava, Duje Miočić - VODITELJ: Marinko Maržić.

OŠ PRIVLAKA: Marko Kišlović, Kristijan Grbić, Leon Kastrati, Šimun Petar Jurkin, Domagoj Mustać, Antonio Grbić, Dominik Glavan, Fran Bašić, Šime Zrilić, Gabriel Kršlović - VODITELJ: Lidija Lacić.

OŠ POLIČNIK - OŠ RAŽANAC 1 : 3
Sudac: Araminčić

OŠ POLIČNIK: Mihovil Šušić, Nikola Barić, Danijel Strika, Jerko Kovačević, Anđelo Barjašić, Filip Buljat, David Alić, Toni Letina, Marko Barić, Tomislav Kovačević - VODITELJ: Mladen Katić.

OŠ RAŽANAC: Petar Baraba, Toni Jelinić, Ivan Marelić, Mergim Memćaj, Matko Miletić, Duje Škulić, Stipan Tabar, Marin Zekanović, Antono Žagar, David Knežević, Anotnio Karadak - VODITELJ:Ivan Barišić.

OŠ PETAR ZORANIĆ NIN SLOBODAN 1.KOLO

2.KOLO

Grupa C
OŠ PETAR ZORANIĆ NIN - OŠ JURAJ DALMATINAC PAG 1 : 2
Sudac: Araminčić

OŠ PETAR ZORANIĆ NIN: Sabahudin Čaušević, Božidar Savić, Antonio Vranković, Mirko Peroš, Dante Šalov, Ivan Kolak , Leon Jurkin, Mate Veršić, Josip Perinić, Ivan Ivković, Dario Poljak, Niko Nemarić - VODITELJ: Neven Vučković.

OŠ JURAJ DALMATINAC PAG: Antonio Šćiran, Antonio Kustić, Antonio Škoda, Bruno Škoda, Lovro Kitin, Leonardo Šava, Duje Miočić - VODITELJ: Marinko Maržić.

OŠ PRIVLAKA - OŠ POLIČNIK 3 : 4
Sudac: Araminčić

OŠ PRIVLAKA: Marko Kišlović, Kristijan Grbić, Leon Kastrati, Šimun Petar Jurkin, Domagoj Mustać, Antonio Grbić, Dominik Glavan, Fran Bašić, Šime Zrilić, Gabriel Kršlović - VODITELJ: Lidija Lacić.

OŠ POLIČNIK: Mihovil Šušić, Nikola Barić, Danijel Strika, Jerko Kovačević, Anđelo Barjašić, Filip Buljat, David Alić, Toni Letina, Marko Barić, Tomislav Kovačević - VODITELJ: Mladen Katić.

OŠ RAŽANAC SLOBODAN 2.KOLO

4.KOLO

Grupa C
OŠ PETAR ZORANIĆ NIN - OŠ RAŽANAC 0 : 7
Sudac: Araminčić

OŠ PETAR ZORANIĆ NIN: Sabahudin Čaušević, Božidar Savić, Antonio Vranković, Mirko Peroš, Dante Šalov, Ivan Kolak , Leon Jurkin, Mate Veršić, Josip Perinić, Ivan Ivković, Dario Poljak, Niko Nemarić - VODITELJ: Neven Vučković.

OŠ RAŽANAC: Petar Baraba, Toni Jelinić, Ivan Marelić, Mergim Memćaj, Matko Miletić, Duje Škulić, Stipan Tabar, Marin Zekanović, Antono Žagar, David Knežević, Antonio Karadak - VODITELJ:Ivan Barišić.

Tablica - Grupa A

1. OŠ POSEDARJE 2 2 0 0 4 0 +4 6
2. OŠ BENKOVAC 2 1 1 0 4 2 +2 4
3. OŠ ŠKABRNJA 2 1 0 1 9 2 +7 3
4. OŠ OBROVAC 2 1 0 1 5 2 +3 3
5. OŠ GRAČAC 2 0 1 1 2 3 -1 1
6. OŠ JASENICE 2 0 0 2 1 14 -13 0



Tablica - Grupa C

1. OŠ RAŽANAC 2 2 0 0 10 1 +9 6
2. OŠ JURAJ DALMATINAC PAG 2 2 0 0 4 1 +3 6
3. OŠ POLIČNIK 2 1 0 1 5 6 -1 3
4. OŠ PRIVLAKA 2 0 0 2 3 6 -3 0
5. OŠ PETAR ZORANIĆ NIN 2 0 0 2 1 9 -8 0



1.KOLO

Grupa B
OŠ BIOGRAD - OŠ PAKOŠTANE 5 : 0
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ BIOGRAD: Mateo Mitrović, Jerolim Šaja, Stipe Šarić, Ivan Nekić, Dino Mrvičić, Vice, Kulaš Josip Krstinić, Dominik Gobin, Zvonimir Pilipović, Roko Lukšić - VODITELJ: Danijel Torbarina.

OŠ PAKOŠTANE: Feti Gegollaj, Šime Golem, Nikola Prtajin, Ante Vukoja, Jakov Pilić, Josip Canjuga, Frane Panđić, Duje Kazija, Ivan Banđen, Jerolim Čirjak, Šime Čirjak, Jure Šimović, Frane Šarić - VODITELJ: Šime Mikas.

OŠ NEVIĐANE - OŠ SV. FILIP I JAKOV 2 : 1
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ NEVIĐANE: Stipe Jureško, Lovre Magić, Ivan Pedišić, Mate Magić, Luka Ugrinić, Paško Ugrinić, Filip Škrak, David Škrokov - VODITELJ: Nikica Polegubić.

OŠ SV. FILIP I JAKOV: Roko Stevanja, Gabrijel Jurjević, Frane Galešić, Gabrijel Montabelo, Vinko Kardum, Jakov Polegubić, Josip Galešić, Renato Katuša, Dominik Persola, Toni Katuša - VODITELJ: Rikardo Baričić.

OŠ POLAČA - OŠ STANKOVCI 0 : 1
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ POLAČA: Ivan Bobanović, Luka Erlić, Karlo Prtenjača, Frane Bobanović, Nikola Bobanović, Šimun Erlić, Ivan Galac, Kristijan Bobanović - VODITELJ: Nikica Polegubić.

OŠ STANKOVCI: Ivan Dubravica, Roko Bastać, Ivan Brčić, Jakov Ledenko, Leon Bačić, Adrian Vunić, Josip Marić, Kristijan Perica, Franko Morić, Ante Šarlija, Ivan Vunić - VODITELJ: Šime Kraljević.

OŠ BIOGRAD - OŠ NEVIĐANE 6 : 3
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ BIOGRAD: Mateo Mitrović, Jerolim Šaja, Stipe Šarić, Ivan Nekić, Dino Mrvičić, Vice, Kulaš Josip Krstinić, Dominik Gobin, Zvonimir Pilipović, Roko Lukšić - VODITELJ: Danijel Torbarina.

OŠ NEVIĐANE: Stipe Jureško, Lovre Magić, Ivan Pedišić, Mate Magić, Luka Ugrinić, Paško Ugrinić, Filip Škrak, David Škrokov - VODITELJ: Nikica Polegubić.

OŠ PAKOŠTANE - OŠ POLAČA 0 : 6
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ PAKOŠTANE: Feti Gegollaj, Šime Golem, Nikola Prtajin, Ante Vukoja, Jakov Pilić, Josip Canjuga, Frane Panđić, Duje Kazija, Ivan Banđen, Jerolim Čirjak, Šime Čirjak, Jure Šimović, Frane Šarić - VODITELJ: Šime Mikas i Danijel Torbarina.

OŠ POLAČA: Ivan Bobanović, Luka Erlić, Karlo Prtenjača, Frane Bobanović, Nikola Bobanović, Šimun Erlić, Ivan Galac, Kristijan Bobanović - VODITELJ: Nikica Polegubić.

OŠ SV. FILIP I JAKOV - OŠ STANKOVCI 3 : 1
Suci: Araminčić, Araminčić

OŠ SV. FILIP I JAKOV: Roko Stevanja, Gabrijel Jurjević, Frane Galešić, Gabrijel Montabelo, Vinko Kardum, Jakov Polegubić, Josip Galešić, Renato Katuša, Dominik Persola, Toni Katuša - VODITELJ: Rikardo Baričić.

OŠ STANKOVCI: Ivan Dubravica, Roko Bastać, Ivan Brčić, Jakov Ledenko, Leon Bačić, Adrian Vunić, Josip Marić, Kristijan Perica, Franko Morić, Ante Šarlija, Ivan Vunić - VODITELJ: Šime Kraljević.

1.KOLO

Grupa D
OŠ STJEPANA RADIĆA BIBINJE - OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA 5 : 0
Sudac: Araminčić

OŠ STJEPANA RADIĆA BIBINJE: Ivan Cindrić, Tomislav Sikirić, Marko Rašić, Jakov Delija, Dominik Lisica, Frane Bralić, David Šimunić, Filip Sorić, Mihael Omerović, Edi Đemailji, Gabrijel Gagula, Josip Kačanić VODITELJ: Mirjana Vukić.

OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA: Leon Čulina, Ivan Čulina, Leonardo Čulina, Duje Zubčić, Adrian Zubčić, Luka Zubčić, Lovre Narančić, Gabrijel Batur, Luka Gospić VODITELJ: Božo Bičić.

OŠ SUKOŠAN - OŠ ZEMUNIK 4 : 1
Sudac: Araminčić

OŠ SUKOŠAN: Roko Gambiraža, Mate Božić, Toni Smolić, Šime Jerak, Domagoj Dražić, David Nosić, Anđelo Sudinja, Marko Dijan, Bepo Sudinja, Marin Grdović VODITELJ: Marin Dević.

OŠ ZEMUNIK: Josip Župan, Marijan Župan, Karlo Alvir, David Svetec, Božo Vuković, Marijo Paleka, Dominik Dragaš, Dario Drča, Gabrijel Arbanas, Nikola Marjanović, Matija Šestan, Lovre Perić VODITELJ: Božo Bičić.

OŠ GALOVAC - OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA 1 : 3
Sudac: Araminčić

OŠ GALOVAC: Luka Marinović, Filip Ikić, Dino Čakarun, Mihovil Gulan, Mate Ikić, Ivan Burčul, Ivan Božić, Antonio Šare, Luka Ninčević, Davide Čakarun VODITELJ: Marijana Ikić.

OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA: Leon Čulina, Ivan Čulina, Leonardo Čulina, Duje Zubčić, Adrian Zubčić, Luka Zubčić, Lovre Narančić, Gabrijel Batur, Luka Gospić VODITELJ: Božo Bičić.

OŠ SUKOŠAN - OŠ VALENTIN KLARIN PREKO 3 : 0
Sudac: Araminčić

OŠ SUKOŠAN: Roko Gambiraža, Mate Božić, Toni Smolić, Šime Jerak, Domagoj Dražić, David Nosić, Anđelo Sudinja, Marko Dijan, Bepo Sudinja, Marin Grdović VODITELJ: Marin Dević.

OŠ VALENTIN KLARIN PREKO: Lovre Mišlov, Frane Kolega, Ivano Kolega, Marko Kolega, Paulo Lisica, Leon Cukar, Ivan Školjarev, Roko Boško VODITELJ: Vesna Sorić Šoša.

OŠ VALENTIN KLARIN PREKO - OŠ STJEPANA RADIĆA BIBINJE 1 : 4
Sudac: Araminčić

OŠ VALENTIN KLARIN PREKO: Lovre Mišlov, Frane Kolega, Ivano Kolega, Marko Kolega, Paulo Lisica, Leon Cukar, Ivan Školjarev, Roko Boško VODITELJ: Vesna Sorić Šoša.

OŠ STJEPANA RADIĆA BIBINJE: Ivan Cindrić, Tomislav Sikirić, Marko Rašić, Jakov Delija, Dominik Lisica, Frane Bralić, David Šimunić, Filip Sorić, Mihael Omerović, Edi Đemailji, Gabrijel Gagula, Josip Kačanić VODITELJ: Mirjana Vukić.

OŠ GALOVAC - OŠ ZEMUNIK 4 : 1
Sudac: Araminčić

OŠ GALOVAC: Luka Marinović, Filip Ikić, Dino Čakarun, Mihovil Gulan, Mate Ikić, Ivan Burčul, Ivan Božić, Antonio Šare, Luka Ninčević, Davide Čakarun VODITELJ: Marijana Ikić.

OŠ ZEMUNIK: Josip Župan, Marijan Župan, Karlo Alvir, David Svetec, Božo Vuković, Marijo Paleka, Dominik Dragaš, Dario Drča, Gabrijel Arbanas, Nikola Marjanović, Matija Šestan, Lovre Perić VODITELJ: Božo Bičić.

Tablica - Grupa B

1. OŠ BIOGRAD 2 2 0 0 11 3 +8 6
2. OŠ POLAČA 2 1 0 1 6 1 +5 3
3. OŠ NEVIĐANE 2 1 0 1 5 7 -2 3
4. OŠ SV. FILIP I JAKOV 2 1 0 1 4 3 +1 3
5. OŠ STANKOVCI 2 1 0 1 2 3 -1 3
6. OŠ PAKOŠTANE 2 0 0 1 0 11 -11 0



Tablica - Grupa D

1. OŠ STJEPANA RADIĆA BIBINJE 2 2 0 0 9 1 +8 6
2. OŠ SUKOŠAN 2 2 0 0 7 1 +6 6
3. OŠ GALOVAC 2 1 0 1 5 1 +4 3
4. OŠ BRAĆE RADIĆ PRIDRAGA 2 1 0 1 3 5 -2 3
5. OŠ ZEMUNIK 2 0 0 2 2 8 -6 0
6. OŠ VALENTIN KLARIN PREKO 2 0 0 2 1 7 -6 0