KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2018/2019)

Održava se od 9. studenog 2018. do 4. veljače 2019. godine.

Grupe

Grupa A

1. POMORSKA ŠKOLA ZADAR
2. HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
3. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)
4. KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II. ZADAR
5. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
6. POLJOPRIVREDNA, PREHRAMBENA I VETERINARSKA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA ZADAR

Grupa B

1. GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
2. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR
3. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR
4. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
5. GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA ZADAR
6. ZADARSKA PRIVATNA GIMNAZIJA

Raspored utakmica

Utakmice će se igrati 8 minuta po četvrtini. Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 3, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO (petak, 09.11.2018)

Grupa A:
12:00h → Pomorska škola Zadar - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar
13:00h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
14:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar - Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar

1.KOLO (ponedjeljak, 12.11.2018)

Grupa B:
12:00h → Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Zadarska privatna gimnazija
13:00h → Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Gimnazija Jurja Barakovića Zadar
14:00 → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Tehnička škola Zadar

2.KOLO (ponedjeljak, 19.11.2018.)

Grupa A:
12:00h → Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar - Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar
13:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar
14:00 → Pomorska škola Zadar - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar

2.KOLO (utorak, 27.11.2018.)

Grupa B:
12:00h → Zadarska privatna gimnazija - Tehnička škola Zadar
13:00h → Gimnazija Jurja Barakovića Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
14:00 → Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Prirodoslovno-grafička škola Zadar

3.KOLO (utorak, 04.12.2018.)

Grupa A:
12:00h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar
13:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar - Pomorska škola Zadar
14:00 → Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar

3.KOLO (petak, 14.12.2018.)

Grupa B:
12:00h → Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Zadarska privatna gimnazija
13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Gimnazija Vladimira Nazora Zadar
14:00 → Tehnička škola Zadar - Gimnazija Jurja Barakovića Zadar

4.KOLO (ponedjeljak, 17.01.2019.)

Grupa A:
12:00h → Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
13:00h → Pomorska škola Zadar - Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar
14:00 → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar

4.KOLO (utorak, 18.12.2018.)

Grupa B:
12:00h → Zadarska privatna gimnazija - Gimnazija Jurja Barakovića Zadar
13:00h → Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Tehnička škola Zadar
14:00 → Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar

5.KOLO (petak, 25.01.2019.)

Grupa A:
12:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar
13:00h → Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
14:00 → Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar - Pomorska škola Zadar

5.KOLO (petak, 18.01.2019.)

Grupa B:
12:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Zadarska privatna gimnazija
13:00h → Tehnička škola Zadar - Prirodoslovno-grafička škola Zadar
14:00 → Gimnazija Jurja Barakovića Zadar - Gimnazija Vladimira Nazora Zadar

POLUFINALE (utorak, 29.01.2019.)

13:00h → A1 - B2
14:00h → B1 - A2

FINALE (ponedjeljak, 04.02.2019.)

13:00h → utakmica za 3. mjesto
14:00h → finale

FOTOGALERIJA - KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2017/2018)

 
 
 
 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
Pomorska škola Zadar - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 70 : 19 (21:0; 9:7; 25:5; 15:7)
Suci: Banović – Štrmelj

Pomorska škola Zadar: Čalušić, Vrsaljko, Hržina 13, Smoljan 2, Fantina 16, Bobić 3, Majica 15, Perica, Perinović 17, Stipanov, Perić 4, Jurjević, Šarin, Višić.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar: Santini 5, Karlović 6, Pikunić, Bobanović, Maruna, Crnjak, Bezinović 3, Nevistić 5, Paleka.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 50 : 21 (13:11; 10:5; 11:5; 16:0)
Suci: Banović – Štrmelj

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar: Galić, Viduka, Maroshi 11, Tadić 7, Krešić, Pavić, Buljan 28, Jančijev 4, Barić.

Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: Šepad, Mišlov 2, Gospić, Maruna 9, Brala, Režan, Džaferović 6, A.Rončević, Kokot, J. Rončević 4.

Gimnazija Franje Petrića Zadar - Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar 44 : 21 (9:7; 17:4; 13:3; 5:7)
Suci: Banović – Štrmelj

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Surić 2, Horvat 7, M. Matulina 8, Vanjak 5, Gaxha, D. Matulina 1, Klarin, Petković 6, Blaslov, Stanović 8, Klarić 7, Jukić.

Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar: I. Grganović 5, Baričević, Dražić, Nižić 2, Žmikić 7, Štura, N. Grganović 2, Košta, Milković 5, Pehar.

 

Grupa B
Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Zadarska privatna gimnazija 66 : 56 (23:11; 16:10; 14:16; 13:19)
Suci: Modrić – Sandalić

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar: Lonić, Ninčević 5, Meštrić 8, Sladić, Dražić, Paleka 15, Erslan 18, Horvat 12, Krstić 3, Mišlov, Dellavia 5, Peričić, Šaravanja.

Zadarska privatna gimnazija: Dunatov 8, Kotlar 3, Hordov 36, Kresović, Bencarić 4, Tanta, Morović 5.

Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Gimnazija Jurja Barakovića Zadar 38 : 53 (4:16; 11:16; 11:12; 12:9)
Suci: Modrić – Sandalić

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Osmanović 11, Maričić 9, Pačkovski, Klimontowicz 7, Barešić, Vukić, Strgačić, Peša, Jović, Kovačević, Vulić, Lovrić 11, Padovan.

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar: Tomić 13, Škifić 3, Marinović, Vrkić 6, Franov 14, Kasap, Jerolimov, Puhalović, Kolanović 2, Dobrović 4, Kovačević 11.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Tehnička škola Zadar 51 : 36 (16:11; 10:7; 12:12; 13:6)
Suci: Modrić – Sandalić

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Klanac, Matešić, Bulić, Marčić, Manojlović 17, Brala 6, Soldo 3, Begić 2, Klarić, Karlović, Milin, Zelanto 23.

Tehnička škola Zadar: Vezilj, Torbarina, Žunić 10, Vidov 18, Mikić 4, Jelenić, Brezovski, Surać 2, Rudić, Višić 2, Dević - Obradović.

2.KOLO

Grupa A
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar - Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar 26 : 51
Suci: Banović – Štrmelj

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar: Santini 6, Karlović, Pikunić, Bobanović 1, Maruna, Crnjak, Bezinović 10, Nevistić 9, Paleka.

Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar: I. Grganović 8, Baričević 11, Dražić, Nižić 4, Žmikić, Štura 11, N. Grganović 2, Košta 6, Milković, Pehar 9.

Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar 32 : 49 (3:10; 7:20; 13:11; 9:8)
Suci: Banović – Štrmelj

Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: Šepad 2, Mišlov 4, Gospić 2, Maruna 4, Brala, Škibola 8, Režan 2, Zrilić, Džaferović 5, A. Rončević 2, J. Rončević 3, Kokot.

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Surić, Horvat, M. Matulina 8, Vanjak 4, Gaxha 2, D. Matulina 6, Klarin 1, Petković 11, Blaslov 2, Stanović, Klarić 12, Jukić 3.

Pomorska škola Zadar - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar 58 : 31 (19:9; 11:5; 17:7; 11:10)
Suci: Banović – Štrmelj

Pomorska škola Zadar: Čalušić 2, Vrsaljko, Perić, Jurjević 3, Hržina 3, Smoljan 5, Fantina 32, Šarin, Bobić, Majica 9, Perica, Perinović, Stipanov, Višić 4.

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar: Galić, Perović, Viduka, Maroshi 3, Tadić 2, Krešić 3, Pavić 4, Buljan 19, Jančijev, Barić.

 

Grupa B
Zadarska privatna gimnazija - Tehnička škola Zadar - 42 : 39 (9:12; 8:14; 12:6; 13:7)
Suci: Modrić – Bilić

Zadarska privatna gimnazija: Dunatov 21, Kotlar 3, Hordov 16, Kresović, Bencarić, Tanta 2, Morović.

Tehnička škola Zadar: Vezilj, Crnjak, Žunić 2, Vidov 11, Mikić 4, Jelenić, Brezovski, Surać 2, Rudić, Višić 20, Dević-Obradović.

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 29 : 49 (4:16; 5:4; 12:21; 8:8)
Suci: Modrić – Bilić

Gimnazija Jurja Barakovića Zadar: Tomić 7, Škifić, Marinović 3, Vrkić, Franov 7, Bajlo, Kačan 2, Jerolimov, Kolanović 6, Kovačević 4.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Klanac, Matešić 3, Bulić, Marčić, Manojlović 11, Soldo 3, Brala 11, Begić 2, Klarić, Milin 2, Zelanto 17.

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Prirodoslovno-grafička škola Zadar 47 : 36 (17:7; 11:7; 5:10; 14:12)
Suci: Modrić – Bilić

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar: Peričić, Šaravanja, Lonić 4, Ninčević 9, Meštrić 7, Sladić 3, Dražić, Paleka 12, Žilić, Horvat 6, Krstić, Mišlov, Dellavia 6, Lisica.

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Lovrinov, Kovačević, Osmanović 19, Maričić 3, Pačkovski 6, Vukić, Klimontowicz 4, Barešić, Lovrić 4, Strgačić, Peša, Jović, Vulić, Padovan.

3.KOLO

Grupa A
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 58 : 41 (13:10; 17:7; 9:11; 19:13)
Suci: Modrić – Matov

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar: Galić 2, Perović, Viduka, Maroshi 17, Tadić 10, Krešić 2, Pavić 2, Buljan 23, Jančijev 2, Barić.

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar: Santini 12, Karlović 4, Pikunić, Maruna, Crnjak 2, Bezinović 9, Nevistić 12, Paleka 2.

Gimnazija Franje Petrića Zadar - Pomorska škola Zadar 28 : 42 (8:15; 4:8; 4:12; 12:7)
Suci: Modrić – Matov

Gimnazija Franje Petrića Zadar: ovorčin, Surić, Horvat, M. Matulina 4, Vanjak 6, Klarin, Gaxha, D. Matulina 5, Petković 6, Stanović, Klarić, Jukić 7.

Pomorska škola Zadar: Čalušić, Perić, Vrsaljko, Hržina 9, Smoljan 4, Fantina 13, Bobić, Šarin, Majica 7, Perica, Perinović 5, Stipanov, Višić 4.

Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 47 : 26 (7:5; 12:12; 19:3; 9:6)
Suci: Modrić – Matov

Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar: I. Grganović 8, Baričević, Dražić 2, Nižić 2, Žmikić, Štura 8, Košta, N. Grganović 2, Milković 11, Pehar 14.

Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: Šepad 2, Mišlov, Gospić 12, Maruna, Brala, Škibola, Režan, Džaferović, A. Rončević 10, J. Rončević, Kokot 2.

Tablica A

1. Pomorska škola Zadar 3 3 0 170 : 78 6
2. Gimnazija Franje Petrića Zadar 3 2 1 121 : 95 5
3. Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Zadar 3 2 1 119 : 96 5
4. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar 3 2 1 139 : 120 3
5. Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 3 0 3 79 : 146 3
6. Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 3 0 3 86 : 179 3



Tablica B

1. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 2 2 0 100 : 65 4
2. Gimnazija Vladimira Nazora Zadar 2 2 0 113 : 92 4
3. Zadarska privatna gimnazija 2 1 1 98 : 105 3
4. Gimnazija Jurja Barakovića Zadar 2 1 1 82 : 87 3
5. Tehnička škola Zadar 2 0 2 75 : 93 2
6. Prirodoslovno-grafička škola Zadar 2 0 2 74 : 100 2