FUTSAL LIGA OSNOVNIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEČAKE (2017/2018)

Održava se od 25. siječnja do 14. veljače 2018. godine.

Grupe

Grupa A

1. OŠ PETRA PERADOVIĆA ZADAR
2. OŠ ŠIMUNA KOZIČIĆA BENJE ZADAR
3. OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
4. OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR

Grupa B

1. OŠ STANOVI ZADAR
2. OŠ SMILJEVAC ZADAR
3. OŠ ŠIME BUDINIĆA ZADAR
4. OŠ BARTULA KAŠIĆA ZADAR

Raspored utakmica

Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u dvorani, u ŠC MOCIRE. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO

(četvrtak, 25.01.2018)

Grupa A:
11:00h → OŠ Petra Peradovića – OŠ Zadarski otoci
11:45h → OŠ Šimuna Kozičića Benje – OŠ Krune Krstića

 

(petak, 26.01.2018)

Grupa B:
10:00h → OŠ Stanovi – OŠ Bartula Kašića
10:45h → OŠ Smiljevac – OŠ Šime Budinića

2.KOLO

(ponedjeljak, 29.01.2018)

Grupa A:
10:30h → OŠ Petra Peradovića – OŠ Krune Krstića
11:15h → OŠ Šimuna Kozičića Benje – OŠ Zadarski otoci

 

(utorak, 30.01.2018)

Grupa B:
11:45h → OŠ Stanovi – OŠ Šime Budinića
11:00h → OŠ Smiljevac – OŠ Bartula Kašića

3.KOLO

(ponedjeljak, 05.02.2018)

Grupa A:
10:00h → OŠ Zadarski otoci – OŠ Krune Krstića
10:45h → OŠ Petra Peradovića – OŠ Šimuna Kozičića Benje

 

 

Grupa B:
11:30h → OŠ Bartula Kašića – OŠ Šime Budinića
12:15h → OŠ Stanovi – OŠ Smiljevac

POLUFINALE

(petak, 09.02.2018)

10:00h → OŠ Šimuna Kozičića Benje – OŠ Stanovi
10:45h → OŠ Krune Krstića – OŠ Smiljevac

FINALE

(ponedjeljak, 12.02.2018)

11:00h → OŠ Stanovi - OŠ Krune Krstića
12:00h → OŠ Šimuna Kozičića Benje – OŠ Smiljevac

• Pravo nastupa imaju ekipe s: Prijavom ŽSŠŠ ZŽ potpisanom i ovjerenom od Ravnatelja škole, Suglasnosti roditelja i uvjerenjem o zdravstvenoj sposobnosti učenika

FOTOGALERIJA

 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
OŠ Petra Preradovića Zadar - OŠ Zadarski otoci Zadar 0 : 4
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar - OŠ Krune Krstića Zadar 2 : 1

 

Grupa B
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar 3 : 1
OŠ Smiljevac Zadar - OŠ Šime Budinića Zadar 3 : 1

2.KOLO

Grupa A
OŠ Petra Preradovića Zadar – OŠ Krune Krstića Zadar 0 : 4
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar – OŠ Zadarski otoci Zadar 4 : 3

 

Grupa B
OŠ Stanovi Zadar – OŠ Šime Budinića Zadar 1 : 1
OŠ Smiljevac Zadar – OŠ Bartol Kašić Zadar 4 : 1

3.KOLO

Grupa A
OŠ Zadarski otoci Zadar – OŠ Krune Krstića Zadar 2 : 4
OŠ Petra Peradovića Zadar – OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar 1 : 5

 

Grupa B
OŠ Bartula Kašića Zadar – OŠ Šime Budinića Zadar 2 : 0
OŠ Stanovi Zadar – OŠ Smiljevac Zadar 2 : 3

POLUFINALE

OŠ Šimuna Kožičića Benje – OŠ Stanovi 6 : 1
OŠ Krune Krstić – OŠ Smiljevac 2 : 3

FINALE

OŠ Stanovi – OŠ Krune Krstić 6 : 2 - utakmica za 3. mjesto
OŠ Šimuna Kožičića Benje – OŠ Smiljevac 6 : 2 - finale

KONAČNI POREDAK MOMČADI

1. OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar
2. OŠ Smiljevac Zadar
3. OŠ Stanovi Zadar

Pobjednik gradskog natjecanja (samo 1.) sudjeluje na finalnom županijskom natjecanju s pobjednicima izvangradskih osnovnih škola (3), u SRIJEDU, 14. veljače 2018. u SC Mocire s početkom u 10:00 sati. Ždrijeb će biti pred početak natjecanja.

ŽUPANIJSKO FINALNO NATJECANJE (srijeda, 14.02.2018.)

OŠ Šimuna Kožičića Benje – OŠ Biograd 5 : 1
OŠ Škabrnja – OŠ Šimuna Kožičića Benje 1 : 3
OŠ Biograd - OŠ Škabrnja 3:6

KONAČNI POREDAK MOMČADI

1. OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar
2. OŠ Škabrnja
3. OŠ Biograd

Lokacije