ODBOJKAŠKA LIGA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZADRA ZA DJEVOJČICE (2017/2018)

Održava se od 07. - 21. veljače 2018. godine.

Grupe

Grupa A

1. OŠ PETRA PERADOVIĆA ZADAR
2. OŠ STANOVI ZADAR
3. OŠ BARTULA KAŠIĆA ZADAR
4. OŠ ŠIME BUDINIĆA ZADAR

Grupa B

1. OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
2. OŠ ZADARSKI OTOCI ZADAR
3. OŠ ŠIMUNA KOZIČIĆA BENJE ZADAR
4. OŠ SMILJEVAC ZADAR

Raspored utakmica

Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 4, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO (sijeda, 07.02.2018)

Grupa A:
11:00h → OS Petra Peradovića Zadar – OŠ Šime Budinića Zadar
12:00h → OŠ Stanovi Zadar – OŠ Bartula Kašića Zadar

 

Grupa B:
13:00h → OŠ Krune Krstića Zadar – OŠ Smiljevac Zadar
14:00h → OŠ Zadarski otoci Zadar - OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar

2.KOLO (petak, 09.02.2018.)

Grupa A:
12:15h → OŠ Petra Peradovića Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar
13:15h → OŠ Stanovi Zadar – OŠ Šime Budinića Zadar

(ponedjeljak, 12.02.2018.)

Grupa B:
12:15h → OŠ Krune Krstića Zadar – OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar
13:15h → OŠ Zadarski otoci Zadar – OŠ Smiljevac Zadar

3.KOLO (srijeda, 14.02.2018.)

Grupa A:
11:00h → OŠ Šime Budinića Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar
12:00h → OŠ Petra Peradovića Zadar - OŠ Stanovi Zadar

 

Grupa B:
13:00h → OŠ Smiljevac Zadar – OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar
14:00h → OŠ Krune Krstića Zadar – OŠ Zadarski otoci Zadar

POLUFINALE (petak, 16.02.2018.)

12:15h → OŠ Stanovi Zadar - OŠ Smiljevac Zadar
13:15h → OŠ Petra Peradovića Zadar - OŠ Krune Krstića Zadar

FINALE (ponedjeljak, 19.02.2018.)

12:15h → OŠ Smiljevac Zadar - OŠ Petra Peradovića Zadar - utakmica za 3. mjesto
13:15h → OŠ Stanovi Zadar - OŠ Krune Krstića Zadar - finale

ŽUPANIJSKO FINALE: srijeda, 21.02.2018.

11:00h → OŠ Krune Krstića Zadar - OŠ Sukošan
12:00h → OŠ Stanovi Zadar - OŠ Bibinje
13:00h → OŠ Stanovi Zadar - OŠ Sukošan - utakmica za III. mjesto
14:00h → OŠ Krune Krstića Zadar - OŠ Bibinje - finale

FOTOGALERIJA

 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
OŠ Petra Preradovića Zadar - OŠ Šime Budinića Zadar 2 : 0 (bez nastupa OŠ Šime Budinića)
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar 2 : 0 (25:20; 25:19)

 

Grupa B
OŠ Krune Krstića Zadar - OŠ Smiljevac Zadar 2 : 1 (25:16; 19:25; 15:11)
OŠ Zadarski otoci Zadar - OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar 2 : 0 (25:13, 25:23)

2.KOLO

Grupa A
OŠ Petra Preradovića Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar 2 : 0 (25:17;25:16)
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Šime Budinića Zadar 2 : 0 (bez nastupa OŠ Šime Budinića)

 

Grupa B
OŠ Krune Krstića Zadar - OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar 2 : 0 (25:12;25:17)
OŠ Zadarski otoci Zadar - OŠ Smiljevac Zadar 2 : 1 (21:25;25:20;14:16)

3.KOLO

Grupa A
OŠ Šime Budinića Zadar - OŠ Bartula Kašića Zadar 0 : 2 (bez nastupa OŠ Šime Budinića)
OŠ Petra Peradovića Zadar - OŠ Stanovi Zadar 2 : 0 (19:25;22:25)

 

Grupa B
OŠ Smiljevac Zadar - OŠ Šimuna Kozičića Benje Zadar 2 : 0 (25:11;25:16)
OŠ Krune Krsića Zadar - OŠ Zadarski otoci Zadar 2 : 0 (25:13;25:16)

POLUFINALE

OŠ Stanovi Zadar - OŠ Smiljevac Zadar 2 : 0 (27:25; 25:21)
OŠ Petra Peradovića Zadar - OŠ Krune Krstića Zadar 1 : 2 (25:19; 17:25; 11:15)

FINALE

OŠ Smiljevac Zadar - OŠ Petra Peradovića Zadar 2 : 0 (26:24; 25:16) - utakmica za III. mjesto
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Krune Krstića Zadar 0 : 2 (25:25; 16:25) - finale

KONAČNI POREDAK MOMČADI

1. OŠ Krune Krstića Zadar
2. OŠ Stanovi Zadar
3. OŠ Smiljevac Zadar

ŽUPANIJSKO FINALE

OŠ Krune Krstića Zadar - OŠ Sukošan 2 : 0 (25:11;25:11)
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Bibinje 1 : 2 (22:25;25:21;9:15)
OŠ Stanovi Zadar - OŠ Sukošan 2:0 (25:13;25:17) - utakmica za III. mjesto
OŠ Krune Krstića - OŠ Bibinje 0 : 2 (23:25;17:25) - finale

Lokacije